-
Fototrend
OLED Televíziók - témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
XFishboneHUN
senior tag
Sziasztok!
Tegnap elmentem megnézni az MM-be a két kinézett TV-met, ami a QLED-es Samu Q90T és az LG B9 volt.
Szerencsémre pont egymás mellett volt kiállítva a két készülék, így jól meg tudtam nézni a különbséget. Alapvetően mindkettőnek számomra szép képe volt, de valahogy talán az LG jobban bejött.
Viszont beszélgettem a TV osztályos emberrel és kicsit elbizonytalanított. Azt mondta, hogy ha játékra venném a TV-t lehet nem az OLED legjobb választás, mert egyhuzamban elmondása alapján ne nagyon használjam 3-4 órán keresztül. Néha hétvégén én lecsapódom akár 6-8-ra is a konzollal a TV elé. Plusz a beégés ellen a QLED talán a tartósabb megoldás.
Általánosságban napi használatban, kinek mi a tapasztalata az OLED-el?
Tartósságban, évek tekintetében mennyit bír egy OLED kb?
Ki mennyit játszik egy OLED-en?Annyira meg vagyok már zavarodva fejben, hogy lehet hagyom inkább a 7 éves FHD Sony-m, mert nem tudom melyiket kellene választanom.

Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! AsRock H510M i5 11500 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 12GB Rampage SHIVA Adata 600W
- MSI Thin GF63 - 15.6"FHD IPS 144Hz - i5-12450H - 8GB - 512GB - RTX 3050 4GB - Win11 - Gari - MAGYAR
- Keresünk Galaxy S22/S22+/S22 Ultra
- HP ProBook 650 G5 - i5 8265U, 8-16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 7 265KF 32/64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

Vhiktor