Új hozzászólás Aktív témák

  • -v-

    addikt

    válasz inferno88 #8340 üzenetére

    Innen biztos lépnék .. multihoz, de ez csak az én véleményem, én az összes kis céggel csak szoptam, ilyen kis gagyika kkv-khoz meg startupokhoz nem mennék többet, de ebben nem lehet tanácsot adni, mindenkinek más jön be.

    Szeretnék sokat tanulni, új technokkal foglalkozni. Az lófütty, hogy én otthon és utazás közben képzem magam, mert az az igazi, ha a szerzett tudást használhatom a mindennapokban.

    Hát én ezt nem mondanám.. azt biztos, hogy ha akarsz hosszútávon folyamatosan fejlődni (ami kb. alap ebben a szakmában), az ilyen szégyenprojekteket el kell kerülni ... húzz egy minimumot, technológiában, architectúrában, minőségben stb. az alá valóban nem szabad menni, mert annyi időd úgysem lesz soha, hogy valami legacy szarlapátolós fos mellett te még a legújabb cuccokban folyton otthon legyén. De a másik véglet se működik, sose fogsz tudni olyan projektre menni, amit nem unsz meg, vagy mindig a legjobb meg legtökéletesebb minden, mert akkor meg folyton váltogathatsz, szóval mellette az, hogy otthon PoC-olgatsz, meg saját projektjeid vannak, vagy fusiban tolsz néha valami melót, olvasgatsz, courserázol mittudomén, az nem megúszható.

Új hozzászólás Aktív témák