-
Fototrend
OLED Televíziók - témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Kriszbmx
tag
válasz
alaves
#35507
üzenetére
Mai nap bementem 3. jára is egy MM be de ma a westendbe. Elég jó készletük van. Az eladó srácok noha semmit nem akartak rám beszélni, de foggalmuk sem volt azokról a dolgokról amik amúgy felhasználó szinten akár nem tetszést válthatnak ki.
Nyomkodtam ma 55 és 65E9 et. 77C9 et PanaGz1500 at 55 ös méretben. Sonyt kihagytam..
Az 55 ös méretben szinte teljesem más a képe mint nagyban. Nyilván bolti fény ár mellett még ha itt nem is volt túl sok fény tök más mint itthon tök sötétben.
55E9 szinte hibátlan. 65E9 beégés volt benne valami reklám valamikor oda éghetett
De amúgy abban már benne volt a folt ami otthoni fényben más jelentős lenne.
77C9 nél f@szt se érdekelné csak lenne a szobában
Amúgy fura módon nem volt kiemelkedően gáz. El is fogadtam volna. Pana kijelzőjét ott akkor a kirakott tvk között fényesebbnek láttam holott az LG ket felvettem élékre és maxra. Homogenitás azon az 55 ös GZ1500 on elég szép volt fehér színnel, de a sárga zöldes volt de nem sávban hanem mintha flip flop festés lett volna. De az 55 E9 is szebb volt mint a 65E9. Ami az összesen feltűnt hogy a teljesen sárga képe mindnek zöldes volt. Arra gondoltam nem e az ottani lámpa okozta ezt. Vagy épp mert egy panel mind.
Egy dolgot erőltettek a srácok hogy megbánom a panát az LG vel szemben amint jön majd pár film vagy file amit nem játszik le és kell mellé ezt meg azt vennem még és eleve már sokkal drágább mint egy C vagy E9.
Ott bent a boltban inkább az jött le hogy 55 ös modelleken homogénebb kép volt mint a nagyokon. 77 es más tészta mert azt könnyezve csomagolnám ki hogy van egy ilyenem
Összességében pedig nem tudom jó e egyáltalán egy bolti tv ilyen tesztre. Videókat file formátumok lejátszására tökéletes teszt. A modellezésem miatt az előző tvt is úgy vettem a hálóba hogy laptop, RC táv és szimu kábel, aztán mentem sorra a tvken mi tud jobban megjeleníteni így képet a szimulátorhoz ha gyakorolni akarnék.
Q led is megfordult fejembe, de abból csak egy ami igazán a 75Q85r. ( Q90 túl dárga... ) Nyomkodtam azt is és a tizen cucc is ismerős mivel itthon samu a másik. Nem tudom mit lehetne kihozni belőle itthoni körülményben ha végig megy az ember a beállításokon. Fura egy két dolog benne, de kitudja... Tudom az a fekete sose lesz benne, de lehet más miatt kárpótolna és nem b@szna fel mint ezek a foltok...Agyalok még nézegetem az akciókat nem e ki lehet valamit fogni majd.
3 tv van előttem amit ki akarok próbálni valahogy :
65E9
65Gz950
75Q85r samu
Új hozzászólás Aktív témák
- SAMSUNG (QE55S90DAE)140CM 4K OLED SMART CSÚCS TV ! AKCIÓ!
- ÚJ Samsung OLED 4K 65S90F Vision AI Smart TV (2025) 55S90F 77S90F 83S90F 3év ÁRGARANCIA
- ÚJ Samsung OLED 4K 55S95F Vision AI Smart TV (2025) 65S95F 77S95F 83S95F 3év ÁRGARANCIA
- LG 55" B1 OLED hibátlan!
- Panasonic TX-65MZ700E 165CM 4K 120HZ SMART OLED TV ! AKCIÓ!
- Samsung Galaxy S10 Lite 128GB (Kijelző törött)
- Új, Aktiválatlan iPhone 17 (256 GB) (rendelhető)
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 9600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÚJ! 32GB (2x16GB) Kingston DDR5 5600MT/s RAM készlet Bontatlan
- Apple iPhone 13 Pro Max Graphite ProMotion 120 Hz, Pro kamerák 128 GB-100%-3hó gari!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
De amúgy abban már benne volt a folt ami otthoni fényben más jelentős lenne.
Vhiktor
