-
Fototrend
OLED Televíziók - témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
lacer93
csendes tag
Sziasztok!
Adott egy 55C9, 2020 májusi Telekomos vásárlás. Pár nappal a vásárlás után megjelent egy kisebb halom képhiba a TV bal alsó sarkánál: [link] [link] Akkor meg lett ebben a topicban mondva, hogy "kuka a panel, cseréltesd ki". A folyamatot el is kezdtem, de ez nem ment gyorsan a korona elején, és mivel pár nappal később a probléma teljesen eltűnt, elengedtem a dolgot.
A mai nap viszont visszatért a probléma, bekapcsoltam a TV-t és egy szép oszlopnyi pixelsor hófehér volt. Ki-bekapcsolás után az oszlop eltűnt, visszajött viszont a régihez hasonló probléma: [link] [link] [link]
Azt hagyjuk, hogy mit kellett volna csinálni eredetileg, az a hajó már elúszott.A kérdésem az az, hogy egyáltalán garanciás-e még a TV? Valamikor jött a törvény, hogy 250ezer forint felett 3 év garanciát kell adni mindenre, de ha jól emlékszem ez az én vásárlásom után jött, és feltételezem visszafelé nem érvényes. A Telekom oldalára belépve van egy jótállási jegy ami nem sokat mond, a kisbetűs rész 12 hónapot említ. Tényleg csak 1 év garancia volt rá? Ad a Telekomtól függetlenül az LG valamilyen garanciát esetleg? Pl. a panelra..
Még ha el is tűnik a dolog ismét, így, hogy már másodjára jött elő, szabadulnék a TV-től ha bármilyen lehetőségem van rá mert nagy eséllyel harmadjára is elő fog jönni amikor esetleg már nem tűnik el többé.
Előre is köszönöm!
Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! Sapphire B650M R5 7500F 32GB DDR5 1TB SSD RTX 3080 10GB Lian LI LANCOOL 207 FSP 750W
- iKing.Hu - Samsung Galaxy Z Fold4 Graygreen , Használt karcmentes, Garancia 2026. 03. 22-ig
- Apple iPhone Xr 64GB piros / ÚJ AKKU/ ÚJ KIJELZŐ / 12 hó jótállás
- 2 TB-os Samsung 980 PRO M.2 SSD with heatsink - garanciával
- Keresünk iPhone 15/15 Plus/15 Pro/15 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Vhiktor
