-
Fototrend
Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
VoidXs
nagyúr
válasz
Khaosz55
#181851
üzenetére
Az általános bekötés az, hogy van egy XLR kimenet, ebből az XL-t simán párhuzamosan rákötik az RCA-ra, vagyis ugyanaz a csatorna mehet ki két külön erősítőre. Innentől szabadon használhatod bármelyik kimenetet bármilyen bekötésben, és hiába van -3 dB az RCA-n (az aszimmetrikus természete miatt), azt vissza tudod tolni channel volume alól. Ha mégis az lenne, hogy az elektronika blokkol egy kimenetet (ezt volt gyártó, aki teljesen analóg megoldotta, az is érdekes mérnöki megoldás, csak nem vág témába), akkor egy XLR-RCA a megoldás, az is van bőven.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kompakt "házimozi" szettekkel és hangprojektorokkal (soundbars) tapasztalatok híján nem foglalkozik a topik.
- hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- HÁZIMOZI, HIFI, TV beárazás topic
- Házimozi belépő szinten topic
- Hi-Fi-ről általánosságban topic
- Hangprojektor/Sound Projector/Front Surround/SoundBar topic
- Lenovo X13 Yoga 2in1 Thinkpad WUXGA Touch i5-1145G7 vPro 16GB 256GB 4G LTE GPS Win11 Pro Garancia
- RAKTÁRKISÖPRÉS! Eladó projektorok!
- Eladó igazi ritkaság! LG G7 Thinq 4/64GB / 12 hónap jótállással!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RTX 5060Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Starlight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3133, 95% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

