-
Fototrend
Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt
Új hozzászólás Aktív témák
-
dqdb
nagyúr
válasz
fpeter07 #15821 üzenetére
Kétlem. Ha esetleg mégis lehet, akkor maximum 40 fokon, öblítő nélkül, centrifugálást kihagyva, és valószínűleg speciális mosószer is kell hozzá. Ha mégis jó hozzá hagyományos mosószer (ez folyékony lehet kizárólag), akkor mosás után impregnálni kell erre való szerrel. Nézd meg a címkéket, és ha még megvan, akkor a kabáthoz kapott papírcetlit (speciális gondozást igénylő technikai ruháknál érdemes elrakni).
Az én téli bringás kabátomat direkt lélegző anyagokhoz való mosószerrel kell mosni olyan módon, hogy lényegében a ruhát beáztatom mosószeres vízbe (semmi erőteljes nyomkodás, csavarás, dörzsölés és hasonlók), abban hagyom állni, majd annyiszor engedem le a vizet a mosdóból, és töltöm újra, amíg a víz tisztának tűnik. Ezután irány egy vállfa, és ott szárad meg (semmi szárítás és direkt radiátor közelébe pakolás).
A szélálló-vízálló télikabátomat mosógépben mosom 40 fokon öblítő 30 perces programon nélkül és kimondottan softshell anyagokhoz készült mosószerrel (nem softshell a kabát, de a mosószer elvégzi az impregnálást), a centrifugálás kimarad, és szintén vállfán szárítom meg a direkt hőhatást kerülve.
Új hozzászólás Aktív témák
- Teljes magyar Logitech Mx Keys Mini billentyűzeted lehet.
- AKCIÓ! GIGABYTE Z370P i5 9500 16GB DDR4 512GB SSD RX 5700XT 8GB Rampage SHIVA Zalman 600W
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X270 - i7-7G I 16GB I 512GB SSD I 12,5" I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- Beszámítás! Lenovo Thinkpad P15 Gen1 15 FHD notebook - i7 10850H 16GB RAM 1TB SSD Quadro T1000 W11
- LG 55C4 - 48" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen7 CPU
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest