Új hozzászólás Aktív témák

  • madgie

    titán

    válasz schawo #45640 üzenetére

    Jól gondolod, itt belőttem 15" záridőt, ISO 1600-at és engedtem menni a dolgokat Live Composite módban. Tök jó ez a "varázslat", mert a beállított időközönként szépen frissül a kép, látod, milyen lesz a kész kép, adott esetben leállítod, mielőtt betakarnák az eget a felhők. Az elején csinál egy darkframe-et, a végén azt "összeátlagolja" a kész képpel, ennyi a varázslat.

    Ebben az esetben azért lett 14 és fél percnél leállítva, mert ici-picit hozzáért a lábam az állványhoz guggolás-ellenőrzés közben és nem mertem megkockáztatni a cikkcakkos csillagokat. :DDD

    De amúgy a specifikációk alapján 3 órát is elketyeg így a gép és fél másodperctől 60 másodpercig intervallumig állítható a záridő :) Nekem eddig csak egy másfél órás próbaképem volt, azt még bőven bírta az akku :)

    Studi: nyilvános fórumban nem pedzegetném tovább a dolgokat.

Új hozzászólás Aktív témák