Új hozzászólás Aktív témák

  • daneel_hu

    addikt

    válasz AL #33260 üzenetére

    "Szia ! Csereutalványt nem adnak, hanem 55GZ950 - et kapok érte ( ha minden jól megy ).
    Most egy Sony 49XF8505 - öt nézek, ami jó tévé, de mégsem Oled. Nagyon hiányzik már."

    Szerintem korrekt a csere felajánlása abban az esetben ha 65 colos GZ950-est kapsz.
    Amennyiben még garanciális volt a régi készülék és úgy hibásodott meg, akkor a vásárláskori pénzt kellene visszatéríteniük - amely ahogy a többiek is írták minimum 650k -, jelenleg a 65 colos GZ950 kerül ennyibe. Tehát úgy korrekt ha egy ilyen tévét adnak, nem egy 55 colost.
    Az 55 colossal 200k-val rosszabbul jársz.

    Nyugodtan írd csak meg nekik, hogy az eredeti vételárból jelenleg egy gz950 65 col jön ki, és hogy ezt kéred.
    Nekem anno az 55 colos EV6 helyett először(!) egy 55 colos B8 lett felajánlva :U , majd mondtam az ipsének, hogy nézzen már a régi számlára rá egy kicsit mekkora összeg volt rajta. :D
    Na aztán lett belőle 65E8PLA. :)

    Ne hagyd magad.
    A törvény azt mondja ki, hogy ilyenkor a szerződés előtti állapot visszaállítása az irányadó.
    Magyarán ha a szerződés előtti állapot létrejön (visszakapod a zsét, vagy legalább ajándékkártyát a vételár értékében!), akkor mondhatod el, hogy nem k***ak át.

Új hozzászólás Aktív témák