Új hozzászólás Aktív témák

  • junkpod

    nagyúr

    Sony A83J + Pio 527 erősítő + CoreElec mediaplayer kombó beállítással van valakinek tapasztalata?
    Tegnap elkezdtem összerakni a TV-re az erősítőt meg a médiaplayert. Először a TV simán ment az erősítővel HDMI-ARC-on keresztül (persze miután rájöttem, hogy a bemenet az kiemenet és vice/versa). Azután mikor a CE boxon bekapcsoltam a CEC-funkciót az erősítőt folyton eldobálta a TV koimmunikációs hibával. Ekkor átállítottam a médiaplayeren a CEC fizikai címet, és most már megtartja az összeköttetést a TV az erősítővel.
    Csak, hogy annyira megviselte ez az összeakadás, meg a közben állítgatások, hogy nem ad ki hangot és az erősítőn is ilyenkor inaktív a HDMI menü AMP/THRU beállítása. :(

    Volna valami tanácsotok mit próbáljak?
    (Azt terveztem, hogy lehúzom a mediaplayert, áramtalanítok mindent és újra kezdem a a TV és erősítő közötti barátkozást...)

Új hozzászólás Aktív témák