-
Fototrend
Opel topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
Declare
őstag
Na az akkus mizeriakrol en is tudnek meselni
a zsir uj gyarihibas bosch silver akku.....remek volt.Nekem mondjuk normalisan nyitotta a központi zar a kocsit, de a motor mar meg se nyekkent. Szerintem a legjobban inditozaskor lehet eszrevenni. Elötte leveö nap en mar hallottam, hogy olyan gyanusan nyögve indul, de uj volt minden, nem tudta meg a fülem egyböl, hogy na ez azt jelenti, hogy kampo. Mondjuk nekem ugye dizel van, ott azert az inditoaram jelentösen nagyobb, mint a benzinnel.
Amugy nekem is 14.4V a generator töltes, szerintem hogy 14,4 vagy 14,5 az siman meresi pontatlansag. Több ne igen legyen mert az kinyirja az akkut.
Sokat olvasgattam ezekröl a dolgokrol az akku szivas utan. Egy normalis töltöt mindenkepp erdemes venni es neha ratölteni, mert ugye az auto csak maxon tölti (azzal a 14,4V) es az nem a legjobb az akkunak. Egy olyan töltö ami erzekeli az akku töltöttseget es tud impulzusokkal automatikusan tölteni segit megelözni a szulfasodast es regeneralja az akkut.
En egy ilyen CTEK MXS 3.8 töltöt vettem, ezt nagyon dicserik es tenyleg kicsi, könnyü, strapaallo es azokkal a komfort kiegeszitövel pikk pakk ra lehet tenni a kocsit tölteni.
(#33147) Findzs: Nekem az egy kicsit gyanusan olcso de jo lehet, ettöl függetlenül.
En nem akarok többet ilyen meglepetest, h nem indul a kocsi reggel, elvileg nem 1-2 evre szol egy ilyen akku töltö...legalabbis en igy gondolkodtam 
Új hozzászólás Aktív témák
- REFURBISHED és ÚJ - Lenovo ThinkPad Ultra Docking Station (40AJ)
- Samsung Galaxy Z Fold6 12/256GB Silver Shadow használt, karcmentes 6 hónap garancia
- Bomba ár! Dynabook Portege X30-F - i5-8265U I 8GB I 256SSD I 13,3" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- Samsung Gear VR: Note5, S6 (EDGE), S7 (EDGE)
- Beszámítás! HP Elitebook 840 G11 14 FHD notebook - Ultra 5 135U 16GB DDR5 256GB SSD Intel Win11
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
a zsir uj gyarihibas bosch silver akku.....remek volt.
En nem akarok többet ilyen meglepetest, h nem indul a kocsi reggel, elvileg nem 1-2 evre szol egy ilyen akku töltö...legalabbis en igy gondolkodtam 
