-
Fototrend
Opel topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
haddent
addikt
Na nesze TSi... Az a baj, hogy van amit nem lehet már fokozni. PC -éknél is eljött az idő amikor 1 magból nem lehet csodátt tenni, jöttek a több magos procik. Aztá most az APU -k stb.. Szerintem a turbos gépek a büdös életben nem lesznek olyanok mint szívó társuk. Hiába a gyártástechnológia (amit most jól láthatóan szar
), még ha kiváló is lenne, akkor is az emberi tényező mindig ott lesz, és szerintem kb. 5% aki rendes oda tud figyelni egy turbós kis szutyokra úgy, hogy abban legyen köszönet."Ez nem hiba, hanem − bizonyos keretek között − természetes jelenség. "
Persze.. akkor mégis mi? Hülye duma, hárítás. Felhasználót k**na nem az érdekli, hogy ez normális-e, hanem az, hogy minden tankolásnál egy lityó olajat is kell-e itatni és milyet és hogy és hol és mégis miért kéne??
"Néhány éve egy 2 literes motorból csak speciális versenykörülmények között hoztak ki 250 LE teljesítményt. "
Hát igen, ott ez az olajfogyasztás normális, oda való, ott kellett volna hagyni amíg nem lehet megoldani a problémát, de mondom szvsz. ezen nincs mit megoldani ez ilyen, ehhez ilyen karbantartás kell. Az emberek meg egyre igénytelenebbek, kiváló kombináció tényleg...Legyünk őszinték, 50-80 ezer km után generál és amúgy meg 1liter/1000km, hát k**a gáz

PhaetonV10 nagy autómosás után én szoktam fékezve gázt adni/menni, persze óvatosan ésszel. Jól felforrósodik (mondjuk esetemben a tárcsa), de nem égetem fel!!!, és nincs meglepetés, hogy hopp első fékezés mosás után egy kis szappan ott maradt ajjaj..
Új hozzászólás Aktív témák
- Secretlab Omega gaming chair, gamer szék
- Jura F50 classic V2 automata kávéfőző cappuccino fejjel
- Kompakt méretű Jura Ena micro 90 One Touch beépített cappuccino fejjel
- Jura C60 I Szervizelve I Easy-cappuccino fej I 3 hónap garancia I Számla I Beszámítás
- Elektronikus tárolómérleg 40 kg-ig, LCD alig használt
- Telefon felvásárlás!! iPhone 11/iPhone 11 Pro/iPhone 11 Pro Max
- GAMING PC! Intel i5-12400F / RTX 4060 Ti / 16GB DDR4 / H610 / 512GB NVMe / 600w! BeszámítOK
- GAMER PC! Ryzen 7800X3D / RTX 5070 Ti / 32GB DDR5 / 1TB NVMe / 860w Platinum!
- ASUS TUF Gaming F16 Laptop! i7-14650HX / RTX 5060 / 16GB DDR5 / 1TB NVMe! BeszámítOK
- Toshiba KXG50ZNV1T02 1TB M.2 NVMe PCIe Gen3 x4 SSD
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
), még ha kiváló is lenne, akkor is az emberi tényező mindig ott lesz, és szerintem kb. 5% aki rendes oda tud figyelni egy turbós kis szutyokra úgy, hogy abban legyen köszönet.

