-
Fototrend
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
.mf
veterán
Kösz a választ, rákerestem, de úgy tűnik, hogy egy ideje már kifutott, nem kapni boltokban.
DTK-nál viszont találtam ezt a gépet, ami elvileg 2 3.5"-est fogad, és iponnál is kapható 13k-ért; viszont a CFI márkájú tápot nem tudom hova tenni minőségben, megbízhatóságban, halkságban; és egy másik gépet is, 3 3.5"-essel, amiből 2 hot-swap rackes, de ebben is egy nem-szabvány táp van (valószínűleg mindkettő CFI gyártmány...).
A ház mondjuk a kisebb gond, barkácsolástól nem riadok vissza, és akkor olyan is lesz, mint amilyen nekem kell; a táp viszont már inkább, sehol se látok FSP SFX-méretű tápokat.
Új hozzászólás Aktív témák
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Crimson Desert
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Hardcore café
- World of Warships
- OLED TV topic
- Hitelkártyák használata, hitelkártya visszatérítés
- Azonnali fotós kérdések órája
- Samsung kuponkunyeráló
- További aktív témák...
- AKCIÓ! Gigabyte X570 R7 5700X 32GB DDR4 512GB SSD RX 6750 XT 12GB LIAN LI LANCOOL 216RX 750W
- Eredeti Lenovo 330W töltők - ADL330SDC3A
- REFURBISHED és ÚJ - Lenovo ThinkPad 40AS USB-C Dock Gen2 (akár 3x4K felbontás)
- Dobozos Új HP OmniBook 5 Flip 2-in-1 érintőkijelzős laptop i5-1334U 16gb ram 512ssd Garancia
- AKCIÓ! Intel Core i7 8700 6 mag 12 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
