-
Fototrend
Az objektívekre két nagyon fontos adat jellemző, melyek alapján rendszerint azonnal be lehet őket sorolni. Ezek az objektív fényerejét és gyújtótávolságát jelző számok.
Új hozzászólás Aktív témák
-
fi:zi'k
nagyúr
Ma voltam egy fotókereskedésben használt fix manuális objektíveket nézni.
Kettőt is próbáltunk az eladóval, de nem volt nagy a siker. Az egyik egy 50mm-es F1.7-es Chinon volt. A K10D vázra ugyan felment, de nem lehetett exponálni. A másik egy szintén 50-es Ricoh. Ez szintén felment a vázra. Ami érdekesebb volt, hogy az eladó tudott exponálni én meg nem.
Ha jól tudom állítani kell vmit a menüben, hogy "szeressék egymást", de nem találtuk meg ezt. Egyelőre a gép kézikönyve nincs meg, mivel használtan vettem.
Tud esetleg vki segíteni?
Előre is köszönöm!
Új hozzászólás Aktív témák
- Tőzsde és gazdaság
- The Division 2 (PC, XO, PS4)
- Kérsz egy pohár hardverbólét?
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- LCD, plazma és projektoros TV-k hibái
- Google Pixel topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- TCL LCD és LED TV-k
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- OLED TV topic
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE H610M i3 13100 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB XIGMATEK Cooler Master 700W
- Honor Magic6 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Új Asus 16 TUF WUXGA 144Hz G-Sync Ryzen AI 9 HX 370W 32GB 2TB SSD Nvidia RTX4060 140W Win11 Garancia
- ASUS ROG Destrier Ergo SL400 gamer szék
- 195 - Lenovo Legion Pro 5 (16IAX10) - Intel Core U7 255HX, RTX 5070 (ELKELT)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

