-
Fototrend
DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február
Aktív témák
-
ricsik
őstag
30 napon belül jönnek szerelni a mi panelunkba. Az ajtó előtt van egy zárható villanyóra szekrény, ahol most van a digi utp és coax kábele és itt lesz az optikai is. Az egész lakásom be van kábelezve, falakba építve, és az én utp és coax kábelem egyik vége is ott végződik, ott van egymásra csatlakoztatva, a másik vége a nappaliban. Itt a coax egy 5-ös elosztóba megy be, az UTP meg a mostani routerbe. Így vannak elosztva a többi szoba részére.
A legegyszerűbb és kézenfekvőbb megoldás az lenne, hogy az ONT-t oda kérem a szekrénybe és egyszerűen rákötöm a két kábelemet és kész vagyok. Telefon nem kell.
A másik megoldás hogy elfelejtem a két kábelemet és behozatom az optikai kábelt a lakásba. Sajnos sok helyen nem tudnak bejönni, ahol tudnak ott, full kopasz előszoba fal, majd 6 méterrel és egy ajtóval odébb van a nappali, ahova tenni kéne, esztétikusan szépen szinte lehetetlen megoldani.
A harmadik megoldás, hogy sokaknak csak az előszobáig megy be egy kis optikai és ott kötik rá a coaxot és az utp-t. Ez sem megoldás, mert a meglévő két kábelemet nem tudom használni. Így viszont egyszerűbb ha minden kötél szakad a nappali felé menni 1 optikaival, mint a nappaliból az előszobába a másik kettővel.Az 1. megoldás lehetséges? Csinált már valaki ilyet? Engedik? Mi a hátránya? Ki mit gondol?
Köszi.
Aktív témák
Olvasd el az összefoglalót!
Társtopikok:
● DIGI kábel TV
● DIGI Mobil
● DIGI műholdas TV
● DIGI vezetékes telefon
Router kérdésekkel ezekbe a topikokba fáradjatok!
● Milyen routert?
● Router gondok
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Arc Raiders
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- PlayStation 5
- Apple iPhone 12 és 12 Pro duplateszt
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Szólánc.
- További aktív témák...
- G.SKILL Ripjaws V 2x4GB 3000MHz DDR4 kit
- APC Smart-UPS 1500VA LCD RM 2U (SMT1500RMI2UC) - űj ára 450.000Ft
- Digitus Network Cabinet 19'' 42U DN-43000 white - Rack Szekrény
- BROCADE Ruckus ICX7150-24port - Switch - több db - 130Gbps
- 3D nyomtató - SAURER MarkingSolutions Signum Eco Lasersysteme - laser marking system
- REFURBISHED - Lenovo ThinkPad 40A9 USB-C Dock (ELKELTEK) - CSAK RENDELÉSRE
- Samsung Galaxy A52s 5G / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- AZONNAL KÉSZLETRŐL! AMD Ryzen 7 9800X3D 64GB 6000MHz RAM 2TB Gen4 SSD RTX 5090 32GB GDDR7 1200W
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A13/Samsung Galaxy A33/Samsung Galaxy A53
- Samsung 860 Pro 256GB V-NAND SSD
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest

