-
Fototrend
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
HUN_Sector
őstag
Sima C6-ban előre fel lehet tenni egy 120-as ventit (én is tettem), de kellemetlen amikor előre fújja a forró levegőt. Ott fentre nem próbáltam, de nem kizárt az sem.
Amin sokat filóztam egy időben, az a flex atx psu + sfx keret. Aztán elvetettem anyagi okok miatt, hiszen akkoriban még corsair és fsp sfx tápok is voltak 20-ért. Most az N10-ben életemben először használtam flex atx-et (fsp, moduláris), hát nagyon elégedett vagyok vele. Egyetlen hiánya, hogy egy fránya 8 pines psu csati sincs rajta. Így max 3050 férne bele.C6 max: A táphoz vannak távtartók (olyan mint az alaplapi). De hogy azt hogyan és hova kell tenni, azt nem tudom. Előre szerelhetőek a fent látható keresztmerevítők, így a 3d nyomtatott kosár is megoldhatónak tűnik. Így már egyből tudnál fentre radit tenni. Mivel 240-es a hely, és 250-es / 255-ös egy radiátor mérete, így nem látok más megoldást.
Az üveg felőli oldalra biztosan nem lehetne szerelni, nincs ott erre való tartó.
Új hozzászólás Aktív témák
- Google Pixel 9a - a lapos munka
- Konzolokról KULTURÁLT módon
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Vezetékes FEJhallgatók
- Víz- gáz- és fűtésszerelés
- Tőzsde és gazdaság
- Futás, futópályák
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Google Pixel topik
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- További aktív témák...
- Lenovo Thinkcentre M700 MINI PC, i5-6400T,8GB DDR4,128GB SSD,WIN11
- HP EliteBook 840 G7 i5-10210U 16GB 512GB FHD 400nit 1 év garancia
- Akció! Dell Latitude 7200 2-in-1,12.3",FHD,i5-8365U,8GB,256GB SSD,WIN11,Tablet,LTE
- HP Dell, üzleti kategóriás notebook kiárusítás - frissítve: 02.23
- Apple iPhone 14 Pro Max 256GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
