Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz daneel_hu #7298 üzenetére

    Ha ezt a lényeges információt korábban megosztottad volna, akkor (számomra) nem lett volna félreérthető, hogy miért használsz ilyen beállításokat. ;)

    Nálam szinte vaksötét van, ha mozizunk. Egy db 1 wattos led "sor" pislákol a tévé mögött, aminek gyakorlatilag szinte nulla fényereje van. (egy gyertya fény kb.) :)

    Csak azért "lógtam ezen a szeren" ennyi ideig, mert nem hittem el, hogy nem bántja a szemed a 40-es oled fényerő.

    Ezennel javaslom minden "új" oled tulajdonosnak, hogy gondolja újra az eddigi beállításait. "Vaksötét" (moziterem) környezetben csínján az oled fényerővel. :D Bár, mindenki úgy használja, ahogy akarja, csak ne rontsa el szándékosan egy vacak beállítással úgy, hogy még egy lcd is szebb/jobb képet adjon nála, mint az oled. :)

Új hozzászólás Aktív témák