-
Fototrend
A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!
Új hozzászólás Aktív témák
-
MastR
tag
válasz
Anubris
#16336
üzenetére
Nincs is annál jobb mint egy FC blokk a VGA-n, szerintem én már kihúzom így a 14/16 nm-ig. Mondjuk azokra a kártyákra lehet már nem kell az FC blokk, úgyhogy le kell majd építenem a vízhűtést is a cseréig

(#16338) daveoff
olvasom a topikokat és vártam én is a Fury X-et. A szájkaratéba nem szoktam beszállni, de ez a táblázat nagyon bökte a csőröm, és ezért akartam a végére járni. Amúgy meg az a véleményem, hogy mindenki érdeke hogy az AMD talpon maradjon és versenyképes kártyákat csináljon. Szívesen megnézném egy két megmondóemberke arcát az AMD elbukása és az NV kártyák eszetlen megdrágulása után, ahogyan állnak a boltban és csodálkoznak hogy egy Gamer VGA 200k-tól kezdődik.
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
MIELŐTT LINKELNÉL VAGY KÉRDEZNÉL, MINDIG OLVASS KICSIT VISSZA!!
A topik témája:
Az AMD éppen érkező, vagy jövőbeni új grafikus processzorainak kivesézése, lehetőleg minél inkább szakmai keretek között maradva. Architektúra, esélylatolgatás, érdekességek, spekulációk, stb.
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Plazma TV topic
- Tőzsde és gazdaság
- Megjött az Antec Flux Pro baglyos kiadása
- PlayStation 5
- NVIDIA® driverek topikja
- Vége a dalnak: nincs több Samsung harmonikamobil
- doc: Regisztrált 2003-02-27 10:12, azaz 7303 napja - nagyúr
- Fujifilm X
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! MSI B460M i5 10400F 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 6GB Zalman S2 TG FSP 600W
- Apple iMac 21,5" 2015 Late / 8GB DDR3 / 1TB HDD / Bill+Egér 6 hó garancia, számlával!
- 187 - Lenovo LOQ (15IRX10) - Intel Core i7-13650HX, RTX 5070 (ELKELT)
- Általános igazgatóhelyettes tábla üvegből eladó
- MacBook Air 13" M4 10cCPU/10cGPU / 16GB / 256 GB - www.stylebolt.hu - Apple eszközök és tartozékok
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

