-
Fototrend
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
suti237
csendes tag
Sziasztok!
Nekem egy régebbi Mini ITX-es lapom, van. Jelenleg "szerver" funkcióban.
ix945gse2 user manual
Tech linkMivel csak 2 sata hely van benne gondoltam a mini-pcie foglalatba rakok egy 64 gigás ssd-t azon elketyeg a win10 így a másik kettő portba mehetnének HDD-k és a rendszert nem lassítaná az hogy közben tölt le-föl, adatokat mozgatnak a hálón, meg a HDD-et sem lassítja a Steam futtatása.
De bármennyire is írja a leírás, nem ismeri fel a lap az ssd-t. Laptopon leformáztam-particionáltam, hogy hátha az a baja de semmi. BIOS-ban sem látok semmilyen beállítási lehetőséget erre a portra. Neten meg nem sok leírást találtam hozzá. Ahol láttam ott pedig inkább a CF kártyát használják ilyen célokra.
Az SSD egy ADATA SP310 64GB
Ah valaki tapasztaltabb a témában tudna segíteni, hogy mit nem veszek észre.
Előre is köszi, hogyha tudtok segíteni.
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung LCD és LED TV-k
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Trollok komolyan
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Futás, futópályák
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- LEGO klub
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Huawei Watch Fit 3 - zöldalma
- Érkezik az élőszereplős Far Cry sorozat az FX-től
- További aktív témák...
- Új, bontatlan G.SKILL 32GB (2x16GB) KIT DDR5 6000MHz CL36 Ripjaws M5 Neo RGB White EXPO - 10 év gari
- Új, bontatlan ADATA XPG 32GB (2x16GB) KIT DDR5 6000MHz CL30 Lancer Blade Black XMP/EXPO - 10 év gari
- Új, bontatlan ADATA XPG 48GB (2x24GB) KIT DDR5 6000MHz CL30 Lancer Blade RGB Black - 10 év garival!
- Patriot Viper RGB Elite 5 Ultra - 48GB (2x24) DDR5 6000MHz CL28 - 10 év garancia
- Patriot Viper Elite 5 Ultra - 48GB (2x24) DDR5 6400MHz CL32 - 10 év garancia
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S23/Samsung Galaxy S23+/Samsung Galaxy S23 Ultra
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I7 6700K / GTX 1660TI / 16GB / 128GB SSD + 1TB HDD
- Bontatlan iPhone Air (256 GB) (rendelhető)
- Újszerű Acer Aspire A515 - 15.6"FHD IPS - i5-1335U - 16GB - 512GB SSD - Win11
- Macbook Pro 2019 Laptop A2141 i9
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest

