-
Fototrend
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Ezek az elméleti maximális fogyasztási értékek, ennyit még a "szőrös fánk" és DVD -írás meg töredezettség-mentesítés és wlan meg fullon járatott ventik közben sem fog fogyasztani a géped. (mindezek egyszerre)
Mikor e sorokat írom az én gépem 65W-ot fogyaszt, ha megfingatom, akkor olyan 190W-ra emelkedik, pedig ha összeszámolom a maximum értékeket olyan 350-körül kellene bekapnia
Új hozzászólás Aktív témák
- Tőzsde és gazdaság
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Filmvilág
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Apple asztali gépek
- Milyen légkondit a lakásba?
- Interactive Brokers társalgó
- Milyen okostelefont vegyek?
- Jövedelem
- XPEnology
- További aktív témák...
- 27% - Konfiguráció G5905 / RX580 / H510 / 16GB 2666Mhz / 1TB SSD / 500W
- Bontatlan Moleskine Smart Writing Set Ellipse digitális e papír füzet / 12 hó jótállás
- GAMER PC! i7-14700 / RTX 5080 / 32GB DDR5 / 1TB NVMe / 1000w Gold / BeszámítOK !
- Xbox One / Xbox Series játékok
- Lenovo ThinkPad L16 Gen 1 - 16" WUXGA IPS - Ultra 5 135U - 16GB - 512GB - Win11 - 2 év gari
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

