-
Fototrend
Az objektívekre két nagyon fontos adat jellemző, melyek alapján rendszerint azonnal be lehet őket sorolni. Ezek az objektív fényerejét és gyújtótávolságát jelző számok.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Throme
veterán
válasz
krisztian7
#29203
üzenetére
Kb 20 hsz-el korábban "sírdogáltam" , hogy pont ebből a sigmából nincs még "C" verzió. Pl a vázadhoz is pont ilyen lenne az igazi, hogy esetleges fókusz problémákat otthon is meg tudj oldani.
Én YT-on egy Christopher (remélem jól írtam) arc tesztjét néztem korábban. Igaz canon verziót vizsgálta, de feltételezem túl nagy különbség nincs a nikon bajonettes verzióhoz képest.
"A zoom másik végét ritkán használom"
Ezért nem fog kelleni az 55-200
.
Fényerőben leszel kicsit visszafogva a fix-ekhez képest, és így mélységélességben is.
Ki tudod próbálni mit is jelent ez konkrétan a mostani fix obiddal."Mennyire tudom ezzel kiváltani "
Ha elengedhetetlen az f1.8 rekesz, akkor semennyire.
Ha nagyon pixel kukker vagy, akkor lehet találsz különbséget fix és zoom obi között és, ha ez zavar, akkor szintén semennyire.
Más esetben szerintem ki tudod váltani.
Kb én is ilyen megfontolásból szeretnék egy sigma 17-50-et, de titkon bízom abban, hogy lesz belőle új verzió.... (szinte csak ezt hagyták ki
)szvsz
Új hozzászólás Aktív témák
- Renault, Dacia topik
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- Nyaralás topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Horgász topik
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Xbox Series X|S
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Kamionok, fuvarozás, logisztika topik
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
.
)
