-
Fototrend
Ez a KOMOLY kávé topik. Kérjük, olvasd el az alábbi téma összefoglalót!
Új hozzászólás Aktív témák
-
fonok87
aktív tag
Üdv kávésok

Segítségeteket kérném. Van egy kompakt Krups XP562030 gépem (ha jól sejtem itt a kispályás alatti kategória
) Volt már majdnem pontosan ugyanilyen a családban, szerettük mert tűrhető kávét lehet vele főzni. Dobozból kivesz, használ, kész.
Ez a gép gyakorlatilag új. Pár hónapja vettük, dobozban volt. Most költözés után kibontottuk, próbáltunk vele kávét főzni (persze azért előtte átöblítettem), ééés... blleh. Valami förtelmes, égett-szerű műanyag-gumi tudjafene milyen szaga van a szűrőnek és a kifolyónak, ami a kávén is érződik.
Mit tudok tenni szerintetek? Ötleteim eddig: 1) 2-3 tartály vizet átnyomni, hátha elmegy a szaga, 2) ugyanez csak vízkőoldóval kezdeni, hátha úgy többet használ, 3) gari.
Köszi előre is
szerk.: persze a fóliát, celluxot leszedtük mindenhonnan
(egyébként erre gondoltam először, de nem maradt rajta sehol)
Új hozzászólás Aktív témák

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- BESZÁMÍTÁS! Apple iPhone 13 Pro Max 128GB mobiltelefon garanciával hibátlan működéssel
- Honor 90 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Eladó retro HiFi-k és erösítők/hangfalak
- Wanbo Vali 1 Pro projektor
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

(egyébként erre gondoltam először, de nem maradt rajta sehol)