-
Fototrend
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Rick4
félisten
válasz
PROTRON
#57148
üzenetére
Csodás, azért ennél az appra kattintva egy kicsit frappánsabban meg lehet oldani ugyanezt.. Viszont pont az van, amit beszéltünk, egy ideje nem sok lényege van a biosnak felhasználói szinten, telepítéskor kiválasztod, hogy hova települjön az oprendszer, majd egy windows manager indul, tehát nem kell boot sorrendet választanod, az órát- dátumot magától frissíti a rendszerből a lap biosára, net esetén újra aktiválja a win key-t, a tuning, venti beállítás, és minden más is megy biosba lépés nélkül, szóval mára szerintem nagyobbrészt elvesztette a jelentőségét, minden fontos funkció megoldott, őszintén nem is tudom megmondani, bios frissítésen kívül mikor mit kellett állítanom a biosban..
Grave444: Én sem, ezért van fent ez, mivel az aura sync és beállítások tömkelege, játékokhoz rendelt különböző profilok beállításai, venti beállítás, gpu- gpu tuning opciók, emellett bios- driver- segédprogram frissítéseket is felajánl, és egy kattintással frissít, de még játék ajánlatok, kedvezménykuponok is vannak, és a lap gyártója által fontosnak ítélt híre, discord csati, minden egyéb egyetlen helyen ott van. Pont jó helyen van az az egy ikon ott a start menüben, viszont amire nem akarok kattintani, arra nem kattntok..
Pl most kirta, hogy az rgb-s memóriákhoz van frissítés. Asszem 3 katt volt. Ha nem ezzel az 3 db kattintással, akkor hogy tudom meg, hogy van bármi? Elmegyek mindenhova, kikeresem a lapot, megnézem, van-e update, és összehasonlítgatom a verziószámokat?
Hát nem..
Új hozzászólás Aktív témák
- DDR5 G.SKILL Trident Z5 Neo RGB 6000MHz (AMD EXPO) 32GB - F5-6000J2836G16GX2-TZ5
- Használt Kingston HyperX Predator 8GB 2x4GB DDR3 2400Mhz memória
- 8x16 ddr4 vízhűtéses ram
- Új, bontatlan Kingston FURY 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL30 Beast RGB XMP/EXPO - 2 év bolti garival!
- KINGSTON FURY 32GB Beast DDR5 5200MHz CL40 KIT KF552C40BBK2-32
- Jo Nesbo: LEOPÁRD (nem olvasott)
- LG 27GR95UM - 27" MiniLED - UHD 4K - 160Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium PRO - HDR 1000
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Honor X6a 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Bontatlan iPhone 16 (256 GB) (rendelhető)
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest

