-
Fototrend
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
sasNAXO
aktív tag
válasz
viperabácsi
#65644
üzenetére
Keresgéltem és látom hogy gyártóhoz kapcsolódik valahogy: Zima: Elevating Your Computing Experience with ZimaBoard Servers & Personal Cloud Solutions
Nálam Xpenology fut (van fóruma itt). Vannak tök jó passzív (ITX is
) lapok (J procisak) amiken szépen elvan, nálam a Deskminiben a Proxmox alatt VM-ben fut, nem tudom menne-e baremetal, mondjuk létezik Ryzen alapú Synology NAS, ez meg ugye arra épül.
Új hozzászólás Aktív témák
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Samsung Galaxy Watch4 és Watch4 Classic - próbawearzió
- ASUS routerek
- Nintendo Switch
- Autós topik
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- A piac legerősebb kameráját ígéri a Xiaomi 17 Ultra
- További aktív témák...
- Dell Latitude 7210 2-in-1 12" FHD touch, i7 10610U, 16GB RAM, 512GB SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Panasonic CF-XZ6 AIO all-in-one laptop tablet 2k touch i5-7300u speciális ütésálló rugged
- Samsung Galaxy S24 Ultra 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Lenovo T14S Thinkpad FHD IPS i5-1135G7 16GB RAM 256GB SSD Intel Iris XE Graphics Win11 Pro Garancia
- Akció! HP ZBook Firefly 14 i7-1165G7 16GB 512GB Nvidia Quadro T500 4GB 14" FHD 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
) lapok (J procisak) amiken szépen elvan, nálam a Deskminiben a Proxmox alatt VM-ben fut, nem tudom menne-e baremetal, mondjuk létezik Ryzen alapú Synology NAS, ez meg ugye arra épül.
