Új hozzászólás Aktív témák

  • Andie

    őstag

    válasz spammer #10434 üzenetére

    Köszi! Már ki is néztem tegnap ezt a vitaminkomplexet. Ha jól értem, akkor ezt javaslod te is.
    C vitaminból melyiket? Mekkora dózisút? (olvasom, hogy a vesekő-teória megdőlni látszik - nálam sajna ezt is figyelni kell)
    Ca+Mg van ilyen egyben, vagy külön külön?
    Ja, nem irtam, hogy a fogyáshoz ajánlották a krómot, úgyhogy abból is eszek 200-asat minden este.

    (littlelion21) A tejet nemnagyon tudom vizre cserélni, mert ennek a proteinnek olyan szar ize van vizzel, hogy néhány korty után hányingerem van tőle. A borsófehérjének nemtom milyen íze van, ez fahéjas, amit tolok, de rémes :) Úgyhogy felesben még elmegy (2 deci viz + 2 deci tej), de úgy voltam vele, az a 2 deci 1,5%-os tej már nem oszt, nem szoroz. Vagy igen?

    WoodSlave: oké, köszi :) Persze, kritikusan odafigyelek jan1 óta: csirkemell minden mennyiségben, hal, marha, párolt és nyers zöldség. No cukor, no pékáru, no disznó, no zsiros szarok, stb.

    Ja, és még valami. Kb 2 hete elkezdett kattogni a jobb kulcscsontom belső (nyak felöli) vége. Amikor vállkörzést végzek, hátrafeszítve a vállamat kattan egyet az izület ott, ahol a szegycsontba ágyazódik. Nem fáj, nincs bedagadva, csak kattan. Rohadt zavaró. Emellé a jobb könyököm is kattog kinyújtás során, főleg csigás tricepszezésnél. Mit tudok ezzel tenni? :F

Új hozzászólás Aktív témák