Új hozzászólás Aktív témák

  • Eagl3

    veterán

    Hátha valaki érdemben hozzá tud szólni a gondomhoz :) Zola esetleg van ilyen irányú olvasottságod? :D

    Már jó ideje küzdök a hátammal, ha sokat sétálok, állok (pl. konyhapultnál állva, pergető horgászatkor) megfájdul a hátam a képen piros csíkkal jelölt terület környékén. Edzés közben, ülve, fekve semmi gond. Voltam csontkovácsnál, kiropogtatta, kimozgatta, de nem hozott érdemleges javulást hosszú távon, még egyszer majd azért visszamegyek.

    Merre induljak ezzel a problémával, esetleg egy jó gyógymasszőr megoldás lehet vagy reumatológus? Az izmok fájnak szerintem.

    Ráadásul kb. két hete zsibbad a bal lapockám alatt (ezt is jelöltem képen piros körrel), nem tudom, hogy lehet e a fentihez köze, szerintem igen. Ez valami ideg nyomás, becsípődés lehet? Szinte egész nap érzem, hogy zsibbad az a terület, de nem sugárzik ki a végtagjaimba és nem is fáj csak kellemetlen.

Új hozzászólás Aktív témák