-
Fototrend
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Geller72
veterán
Üdv.
Alakul a konfig. Néhány dologban bizonytalan vagyok még.
-Ház:A node 202 nekem nagyon kicsi.
Néztem a Nano S-t és a Metis plust is, de nem vagyok elájulva a helykínálattól, a ez egymást sütögető, rossz elvezetésű megoldásoktól.Feláll a kezemen a szőr, ha olyan közel kell raknom a VGA-t a táphoz, mint a Nano esetében:
De baromira zsúfolt a Metis Plus is, szerintem ez is kiesik:
Nekem úgy tűnik, hogy még a Termaltake Core V1 is jobban szerelhető, vagy legalábbis szellősebb, jobb megoldású mindegyiknél. Mi a tapasztalat esetleg a V1-el? A konfig a követező lenne, ha lenne egy ház, amiben elférek, de nem nagy, tudjam könnyen vinni.
-Ház:?
-Táp: Moduláris lenne, Ryzen 1700-as procival, de nyitva kellene hagyni a lehetőséget egy 95W TDP-s update-re is a későbbiekben. 1050 Ti-vel, 2 RAM modullal, 1 ssd +1 HDD-vel kb. 300W elég kellene hogy legyen. (?)
-VGA:1050 Ti. A 75W miatt (is)
-CPU blokk: ? Ami elférne az adott házban.A Core V1-ben 140 mm magasságban.
-RAM:2x8 GB ram. Nagyon tuning nem kell. Tanács jöhet ebben is.
-1 vagy 2 ssd és egy hdd
Új hozzászólás Aktív témák
- Pánik a memóriapiacon
- Arc Raiders
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Hálózati / IP kamera
- Synology NAS
- BestBuy ruhás topik
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Autós topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Jövő héten mutatkozik be a OnePlus új szériája
- További aktív témák...
- G.SKILL Trident Z RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6000MHz CL30 - XMP - 99 hó garancia
- Corsair VENGEANCE 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL36 - XMP/EXPO - 120 hó garancia
- Patriot Viper Venom 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL30 - XMP/EXPO - 120 hó garancia
- Patriot Viper Venom 32GB (2x16GB) DDR5 6400MHz CL32 - XMP - 120 hó garancia
- Crucial Pro 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL40 - XMP/EXPO - 120 hó garancia
- HIBÁTLAN iPhone 12 mini 64GB Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3481
- Bialetti kézi kávéőrlő
- Lian Li SP850 SFX tápegység /850W Gold/Full moduláris/Fehér/Újszerű/Garancia/Számla/
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3971, 94% Akkumulátor
- RAKTÁRKISÖPRÉS! Eladó szerverek!
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


