Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz atee_13 #162739 üzenetére

    Só az igen, az vizesít, bár igazából szerintem az már csak a diéta legvégén lényeges, amikor az utolsó centikért küzd az ember, addig ráér elhagyni (tudtommal jellemzően a versenyzők is csak a verseny elötti utolsó 1-2 héten hagyják el) de azért egy kis bazsalikom, oregánó vagy kurkuma nem hiszem h ártana bármikor is :)
    Én is jellemzpen vasárnap készülök előre, de én szerda este is lefőzök egy adagot (szerda a pihinapom egyébként edzés szempontjából így ott jut ilyenekre idő), így csak 3-4 napra előre kell elkészüljek + kicsit változatosabb tud lenni (nomeg jellemzően a hús az amit előre elkészítek, a köretet naponta hozzáteszem, mikor mire vágyok)
    Én úgy vagyok vele, h ha már veszem a fáradtságot h főzzek, akkor ahhoz képest már nem nagy plusz meló az h változatosabban és izgalmasabban tegyem :D?

    Nemrég kezdtem csak el olvasni a topikot, remélem megfér valamennyire azért az étkezés is itt, ha nem annyira akkor sry!

Új hozzászólás Aktív témák