-
Fototrend
Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Albertka
csendes tag
válasz
Dorian
#169332
üzenetére
Szia,
Nálam Jriver alapú a HTPC lelke (de egyre több feladatot vesz át tőle az EQ APO), ott szerintem elég jól működik a JRSS mixing, legalább is én szeretem használni:
- elvileg Dolby PL, DTS neo-hoz hasonló logikával dolgozik
- automatikusan aktiválódik (ha 7.1 megy nem konvertál, ha 5.1 igen)
- ha úgy állítod be a két sávos hangot csak 2.1-re mixeli (vagy ha nem akkor 2.0-ból csinál 7.1-et)Bővebben itt olvashatsz róla.
Sajnos nincsen bőlére eresztve a leírása, így konkrétan nincs meg hogyan csinál pl 7.1-et 5.1-ből
Hátha segít...
Új hozzászólás Aktív témák
- Kompakt "házimozi" szettekkel és hangprojektorokkal (soundbars) tapasztalatok híján nem foglalkozik a topik.
- hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- HÁZIMOZI, HIFI, TV beárazás topic
- Házimozi belépő szinten topic
- Hi-Fi-ről általánosságban topic
- Hangprojektor/Sound Projector/Front Surround/SoundBar topic
- Azonnali készpénzes Sony Playstation 5 lemezes és digitális felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro 128GB Deep Purple -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3933, 100% Akkumulátor
- BESZÁMÍTÁS! MSI B550M R9 3900X 32GB DDR4 500GB SSD RX 7800XT 16GB Corsair 4000D Cooler Master 750W
- Samsung SyncMaster 930BF 19" 1280 x 1024 DVI!
- 8Gb DDR3L 1,35V 12800u 1600Mhz RAM-ok, több db
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő


