Új hozzászólás Aktív témák

  • Andrew31

    senior tag

    Sziasztok!

    Time Lapse-re kellene nekem egy gép.

    Már írtam korábban ez ügyben, de most már tényleg itt az ideje a dolognak.
    Kellene egy jó képminőségű, lehetőleg elektronikus zárral rendelkező (de a többi szempont fontosabb, ez csak nem ártana), magas ISO-n is szépen teljesítő gép. Az ár: max. ~150k
    Éjszakai és nappali Time Lapse egyaránt szerepel a tervben. Jó lenne, ha lehetne időzítőt kapni hozzá, AC adaptert , stb., tehát egy komplex rendszer érdekelne, nem szeretnék belefutni egy hirtelen jött ötlet alapján a vásárlásba, ami aztán zsákutcának bizonyulna.
    Eddig a Nikon D5200 volt tervben, de gondoltam (valaki unszolására... :D ) megkérdezlek titeket még egyszer, hogy ki, mit ajánl a dologra.
    A Nikontól eltérő rendszer azért sem lenne rossz, mert szinte bármi felcsavarható lenne a gépre, de ha mégis Nikon marad, az sem baj, egy D7100 mellé kellene ez a váz.

    Előre is köszönöm a segítséget. :R

Új hozzászólás Aktív témák