-
Fototrend
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Pista0001
addikt
válasz
mrbig25
#17770
üzenetére
Nem lep meg

Most mi lesz az új csapásirány? Kisebb az SG05-nél biztos nem lesz
Szerencsére én nem vagyok ennyire kísérletezős típus, jól elvagyok a Prodigy-vel. Ez a Mini Cube ötlet jól hangzik, csak funkcionálisan kicsit bukó (mondjuk az SG05-ödnél nem jobban
).A HTPC-vel kapcsolatban motoszkál bennem kicsit a kisördög, hogy le kéne cserélni az PC-Q07-et. Kicsit nagynak tartom, de sajnos nincs kisebb ami azt tudja ami kell nekem. Nagyon bejönne egy Streacom F7C, de azon meg a slot-in nyílás felesleges nekem, és USB3-as dokkoló is kellene mellé. Elvileg be lesz a HTPC is vizezve, hogy ki legyen használva a hely a PC-Q07-ben, de az még odébb van.

Ispy: Ha nem ATX tápot használsz benne, akkor egész értelmes méretű hűtő is belefér. Ha ATX-eset, de nincs dVGA-d és a RAM moduljaid is ultra alacsonyak, akkor az új Zalman CNPS alaplap felé fújó hűtő megérhet egy próbát akár a mostani házadban is.
Új hozzászólás Aktív témák
- Honor Magic5 Pro - kamerák bűvöletében
- Elemlámpa, zseblámpa
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Red Dead Redemption 2 (PC)
- Programozás topic
- Konzol Screenshot
- Vicces képek
- sziku69: Szólánc.
- További aktív témák...
- Kingston FURY Beast 64GB (2x32GB) DDR5 5600MHz KF556C40BBK2-64
- BESZÁMÍTÁS! 32GB G.Skill Trident Z RGB 3200Mhz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
- HyperX Fury 3200Mhz 2X8GB Kit DDR4
- Kingston FURY Beast RGB 2x8GB DDR4 3200MHz CL16 Eladó!
- Kingston HyperX és FURY 16Gb (20-22k) és 32GB DDR4 (47k) laptop ramok párban is 2666Mhz/3200Mhz
- MacBook felvásárlás!! MacBook, MacBook Air, MacBook Pro
- Bomba ár! Dell Latitude E4310 - i5-520M I 4GB I 160GB I 13,3" I DP I Cam I W10 I Garancia!
- AKCIÓ! Intel Core i9 9900K 8 mag 16 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Samsung Galaxy S23+ 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 17 Pro Max 256GB Deep Blue Karcmentes állapot 100% akku (93 ciklus)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

Szerencsére én nem vagyok ennyire kísérletezős típus, jól elvagyok a Prodigy-vel. Ez a Mini Cube ötlet jól hangzik, csak funkcionálisan kicsit bukó (mondjuk az SG05-ödnél nem jobban
).
