-
Fototrend
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#25954560
törölt tag
válasz
#16939776
#33631
üzenetére
nem volt valasztasi lehetoseg. 1.20-assal jott. erdekes modon egy haswell-el nem indult el, egy masikkal pedig igen.
oriasi mazli h volt masik proci, amivel feltapaszkodott... mar a 2.10 van rajta, mindket procival fut. az egyik magasabb orajelu, de szerintem ekkora hazban huthetetlen lesz levegovel.a linkelt dynatron kombo lesz rajta elmeletileg. a 40mm az ajanlas, igazibol fizikailag 42-43 mm van terv szerint
szoval epphogy, de bele kene mennie.apron nem mostanaban lesz fent, legalabbis nem tolem
ha igaz, akkor egy kukasnarancssarga es egy strandkorlat-kek haziko jon
most gondolkodom allvanyon/talpon a hazhoz. az s3-nak volt egy marhajo megoldasa, az itt egyelore nem opcio. valoszinuleg par fokokat fog valtozni a procihomerseklet attol fuggoen, hogy hogy all a haz, ezert fel kell keszulni tetszoleges helyzetben valo uzemeltetesre, viszont nem kelthet bazari hatast semmikeppen. lehet sima lian li sd-01-es labakra allitom, bar igazibol a haz szinevel harmonizalo 'angel eye'-os nyomogomb kene (letezik feketeben vilagoskek es narancs vilagitassal is), ahhoz meg passzolna ha szolidan vilagitana korbe a laba is, szoval lehet h valami egyedi megoldast talalunk ki.pepecs munka lesz, de nem kizart h a hdplex tapok mazzagjait is be kene egyesevel harisnyazni, mert eleg keveset takar a haz (szellozes rulz), nem akarok tul nagy szinkaoszt.
jaigen, valakinek a kerdesere h miafenyo fog rajta futni: virtual router

Új hozzászólás Aktív témák
- Luck Dragon: Óraátállítás
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Gumi és felni topik
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Crimson Desert
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Nintendo Switch 2
- Proxmox VE
- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
- iPhone topik
- További aktív témák...
- GYÖNYÖRŰ iPhone XR 128GB Red-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3984, 100% Akkumulátor
- Apple iPhone 15 Black 128GB használt szép állapot 100% akku 6 hónap garancia
- DELL Latitude 5480,14",HD,i5-6300U,8GB DDR4,256GB SSD,WIN11
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE B760M i5 13600K 32GB DDR4 1TB SSD RTX 4070 Super 12GB Lian Li Vector V100R 650W
- MacBook Pro 16 2021, M1 Max , 64 GB RAM, 24 core GPU, 512GB SSD, Silver 27% Áfás (0382AR)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
szoval epphogy, de bele kene mennie.
most gondolkodom allvanyon/talpon a hazhoz. az s3-nak volt egy marhajo megoldasa, az itt egyelore nem opcio. valoszinuleg par fokokat fog valtozni a procihomerseklet attol fuggoen, hogy hogy all a haz, ezert fel kell keszulni tetszoleges helyzetben valo uzemeltetesre, viszont nem kelthet bazari hatast semmikeppen. lehet sima 
