-
Fototrend
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
tlac
nagyúr
Azért arra figyelj, hogy a +12V szál erőssége nincs köszönőviszonyban se a névleges teljesítménnyel (Seacomnál se).
mini-box-nál is alacsonyabb.igen, láttam, szóval mindenképpen cserélni kellene a procit is egy T-s verzióra
üresjáratban szerintem semmivel nem lennek vele előrébb, csak a max. fogyasztása lenne kevesebbamit viszont nem tudok, hogy vajon az alaplap többi része, wifi kártya, ramok, azok vajon milyen arányban használhatják a többi feszültséget?
mert pl. a ha egy 90W-os pico psu 12V-on tud pl. 60W-ot, ami önmagában elég egy 35W-os TDP-s T-s procihoz, de ha a többi cucc is főleg a 12V-ot használja, akkor már gond lehet
vinyónak is kell 5V és 12V is, de nem tudom melyikből mennyi amper
Az inter-tech tápja átnevezett rgeek-nek tűnik. Ha ez jó hír, akkor örülök, mert ilyenem lesz 2hét múlva (200w-os).
a kínai olcsó ali-s cuccoknál elég nagy szórás van
még ha az inter-tech is ugyanott készül, követelhetnek meg komolyabb minőségellenőrzést
Új hozzászólás Aktív témák
- Csillagfelhő áztatná el Elon Musk űrkarneválját
- Kutya topik
- Azonnali notebookos kérdések órája
- Luck Dragon: Óraátállítás
- WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat
- Alkoholista nevelde
- Építő/felújító topik
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- One mobilszolgáltatások
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- További aktív témák...
- Gigabyte GA-Z68AP-D3 LGA 1155 alaplap
- Kingston FURY Beast 32GB (2x16GB) DDR4 2666MHz (Beszámítás)
- 15.gen! Intel Core ULTRA 7 265K (20mag!) +32GB DDR5 kit +ASROCK Z890 PRO-A! GAR/SZÁMLA (Te nevedre)!
- Akció! G.Skill TridentZ Neo 3600Mhz- CL16 2X32GB (64GB DDR4)
- Eladó ASUS ROG Strix Z790-E Gaming WiFi II garanciás, hibátlan, full doboz
- AKCIÓ! ASRock A520M R5 3600 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1060 6GB ZALMAN T3 Plus Deepcool 400W
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T480 - i5-8G I 16GB I 256SSD I 14" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4355
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 9 285K 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
