-
Fototrend
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
>Deego..
#30297
üzenetére
sajnos látható (és hallható) helyen tud csak lenni, méretbeli és dizájn korlátokkal (értsd: a nappaliban), ezért mozdultam a relatív csendes és kompakt megoldás felé.
@Goose-T:
értem, de a server építős topikban azt mondták, hogy többeknek elmegy ezzel a konfiggal.
alternatív megoldás: mégis rendes ATX táppal veszem, és akkor nincs ilyen para.
korábban ezt néztem ki: Be quiet! 300W S7, de nem tudom ez mennyire zajos.edit: azt még nem is mondtam, hogy 0-24 menne, így gondolom a fogyasztás szempontjából sem lenne utolsó a pico-psu
Új hozzászólás Aktív témák
- REFURBISHED és ÚJ - DELL Universal Dock UD22
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 9 285K 64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung A06 mobiltelefon
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H510M i7 10700 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 12GB GDDR6 Zalman T4 Plus ADATA 600W
- Samsung Galaxy Watch 8 40mm, Új, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi

