-
Fototrend
Gumi és felni topic
Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motort/teljesítményt!
Új hozzászólás Aktív témák
-
ArthurShelby
addikt
Milyen profilmélységig illik használni egy gumit?
Megvettünk egy céges autót (golf 7.5), kiderült eddig miért nem tették át a téli gumikat (mert 2db új kell nyáriból). Az 5-6mm még okés (hozzuk el, érnek valamit és csak 2 újat vegyünk, vagy inkább 4 új gumi legyen)?infók:
205/55R16 Continental EcoContact 6 V+P7 V
JE:Új kell BE:Új kell JH:5mm BH:6mm(Az ald automotive nagy játékos (értsd: szótlan, fukar), minden infót erőből kell belőlük kihúzatni)
Ha jól sejtem ezek csak gumik, ergo nem felnire szereltek, szóval lehet vennék majd felnit is. VW-nél a felnik össze-vissza cserélgethetők (passat, golf, fabia...), vagy figyelni kell minden paramétert (osztókör, agyméret, et...)?
Új hozzászólás Aktív témák
- iKing.Hu - Honor 200 Pro - Moonlight White - Használt, karcmentes
- Csomagfeladás Foxpost automataba XS/S/M/L/XL - 2390 Ft egységesen
- Azonnali készpénzes AMD Radeon RX 6000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- iKing.Hu - Honor Magic 5 Pro 5G - Használt, újszerű állapotban, ajándék tokkal!
- LG 27UL550-W - 27" IPS / 3840x2160 4K / 60Hz 5ms / HDR10 / AMD FreeSync
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest