-
Fototrend
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
imibogyo
veterán
válasz
AxBattler
#24384
üzenetére
Dehogy ködösítek, komolyan mondtam. Bár mintha lenne időm....

A CNC géppel sem tudtam még dolgozni 20 percet sem, mióta nagyjából befejeztem. Mert nem jutok haza vidékre. De ha valakinek kell segítség szóljon nyugodtan, aki ismer tudja, hogy bagóért szoktam segíteni, csak legalább a villanyszámlába szálljon bele az illető, ha még alapanyagot is tud adni/hozni, akkor lényegében ingyen van.

(#24386) Mercutio_: miért neked tán úgy segítettem?

Egyébként szerintem nem kell ezt túl bonyolítani. Nem kell semmit sem külön gyártani, ha jó a ház alapanyaga, akkor rögtön belevágható egy szép nyílás. Anno radi-nak ilyen csináltam (bár az ő fedlapját rá tudtam fogatni az esztergára, mert elfordult). Ehhez még relatíve könnyen lehet porszűrőt is csatolni (t.i. harisnya) és máris kész az esztétikus, de a szellőzésben sokat segítő ventihely.
Új hozzászólás Aktív témák
- Call of Duty: Black Ops 7
- OFF TOPIC 44 - Te mondd, hogy offtopic, a te hangod mélyebb!
- iPhone topik
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- Konteó topic
- Karácsonyi telefonajánló 2025
- Xbox Series X|S
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- További aktív témák...
- G.SKILL Trident Z5 Royal NEO RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL28
- Új, bontatlan G.SKILL 32GB (2x16GB) KIT DDR5 6000MHz CL36 Ripjaws M5 Neo RGB White EXPO - 10 év gari
- Új, bontatlan ADATA XPG 32GB (2x16GB) KIT DDR5 6000MHz CL30 Lancer Blade Black XMP/EXPO - 10 év gari
- Új, bontatlan ADATA XPG 48GB (2x24GB) KIT DDR5 6000MHz CL30 Lancer Blade RGB Black XMP/EXPO - 10 év
- Patriot Viper RGB Elite 5 Ultra - 48GB (2x24) DDR5 6000MHz CL28 - 10 év garancia
- Új Dell 5330 Latitude 13.3 FHD IPS Touch i5-1235U 4.4Ghz 16GB 512GB Intel Iris XE Win11 Pro Garancia
- REFURBISHED - DELL Universal Dock D6000 (452-BCYH) (DisplayLink)
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple iPhone 14 128GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- LG 25GR75FG - E-Sport Monitor - FHD 360Hz 1ms - NVIDIA Reflex + G-sync - AMD FreeSync - HDR 400
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest




