-
Fototrend
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Chaser
legenda
Én olyan lapot mondtam amin van pciex16 csati, gondolom a 15k-s intelen nincs. 1156-oshoz apróról találhatsz néha még 20k alatt is i3-mat, igaz nem túl jellemző, de 20-22-ért igen..az meg biza elveri a 20-25k-ért árult e8400-eseket is. Amit 775-ből venni érdemes pl E3400, 45nm-es, az is c2d csak kisebb a cache és nincs sse4.1, az csak e7/8-ban van, i3-ban meg már sse 4.2 is. Ami érdekes lehetne még a pentium g9650, i3 ht nélkül, c2c kb egy e8-as cpu szintjén van, de olyanokat nem találni 12-15k körül, mert ha 20k-ért van i3, nem ér 18k-t egy ilyen pentium..de az alatt még nem láttam

Ddr2 v 3 kb ugyanazt tudja, vicces, de még fogyasztásban se jobb utóbbi..kisebb feszkó de magasabb órajel. Az elmondottak alapján vágj bele egy i3-as gépbe -h55n+i3 530/540-, nem fogod megbánni. Ha meg tudsz várni akkor majd SaB. i5-ös cpu-t felesleges venned, gyakorlatilag a turboban különbözik, amolyan gyári tuning, de csak átmenetekre szól, és van benne aes-ni utasításkészlet, azt meg szinte semmi nem használja még ki. A 45nm-esekben amik már valódi 4 magot tartalmaznak és tényleg gyorsabbak c2c egy i3-nál, azokban meg nincs igp, tehát külső vga mindenképp kell melléjük.
Új hozzászólás Aktív témák
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Metal topik
- Napelem
- Renault, Dacia topik
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Futárcégek
- Black Friday november 29. / Cyber Monday december 2.
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Az iPhone Air buktája elkaszálhatta vékonyítási lázat
- További aktív témák...
- PlaySation 5 Slim // Bontatlan /// 27% Áfás
- Tablet felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Pink -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3844, 100% Akkumulátor
- CSX 2x2GB (4GB) DDR 800 MHz kit
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


