-
Fototrend
Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban !
Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.
Új hozzászólás Aktív témák
-
FeRRaR1
őstag
válasz
Tikakukac
#19511
üzenetére
Ez nagyon sokat segített az elindulásban, csomó alap dolgot tisztáz, ami lehet hogy sokaknak viccesnek hat, nekem még újdonság.
MC Pite
Köszönöm a részletes választ, sokat gondolkoztam rajta, ráér még a DSLR, majd ha szűkösnek érezzük a G5-öt

Utána olvastam sokat, 90e ~ kb átszámolva, egy gyári obival. Nagyon jó kis gépnek tűnik, jóval közelebb az igényeimhez. Köszönöm mindenkinek még egyszer, aki a Pana felé terelt, belátom az lesz nekem a jó.
Új hozzászólás Aktív témák
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- BMW topik
- Fujifilm X
- WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=-
- Azonnali fáradt gőzös kérdések órája
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Apple MacBook
- Arc Raiders
- Számos VGA kihalhat a memóriapánik miatt
- További aktív témák...
- Xbox one X konzol 1Tb
- Telefon felvásárlás!! Honor 400 Lite, Honor 400, Honor 400 Pro
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro 256GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3919, 100% Akkumulátor
- Honor X7b 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! 32GB (2x16) ADATA XPG Lancer RGB 7200MHz DDR5 memória garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.
Mr.Csizmás
