-
Fototrend
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
HookR
addikt
válasz
<MZ/X>
#18536
üzenetére
De. Kb akkora, mint egy Prodigy fülekkel (250 x 404 x 359 mm - 36,25l) a hátára állítva, csak majd 8 cm-rel keskenyebb (173 x 350 x 400 mm - 24,22l).
(#18537) 30z.Samu: Maga a TFX táp a házba még csak-csak befér, ám míg a CFI-S150X-ből az alaplap felé néz a kábelezés, addig a TFX-nél a házad oldallapja felé állna. Pont amerre amúgy is hosszabb 25mm-rel (már feltéve, hogy a 150 x 65 x 65mm-es méret helytálló a meglévő tápodra vonatkozóan).
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung Galaxy S23 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Új Razer Kraken v4 vezeték nélküli gamer fejhallgató
- Akko 3098 /DE/PBT/RGB/Wireless/Hot swap/Yellow/Crystal switch
- Apple iPhone 13 Pro Max Graphite ProMotion 120 Hz, Pro kamerák 128 GB-100%-3hó gari!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 256GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3963
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

