-
Fototrend
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Yiggdrasil
aktív tag
válasz
AxBattler
#37828
üzenetére
Koszi!
Ha lenne opcio egy mSata vagy m.2 Sata csatira akkor az lenne az idealis, de gondolom egy 3 eves szerianal ne almodozzon az ember
Chipsetnek jo ez a H81 ezek szerint? Anno meg mikor epitettem parom PC-jet akkor mintha mondtak volna hogy vannak olyanok amiket messze kerulni kell, mondjuk neki meg a jo oreg Ivy-s i7 van a masinaban.@Csokilama: Koszi, korulnezek! Hasznalt lapnal mire erdemes odafigyelni? Mert gondolom kiprobalni nem fogom tudni ott helyben.
Új hozzászólás Aktív témák
- Boldog Új Évet Kívánunk 2026-ra!
- Minden a BlackBerry telefonokról és rendszerről
- Total Commander
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- LEGO klub
- Mazda topik
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Le Mans Ultimate
- TCL LCD és LED TV-k
- További aktív témák...
- Eredeti Lenovo 135W töltők (sárga téglalap)
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 256GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4078
- 365 NAPRA RÉSZLETRE BANKMNETES KAMATMENTES , GAMER PC ,LAPTOPOK , GAMER SZÉKEK , GAMER MONITOROK
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Starlight -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3893
- 100/100% 500GB SSHD, 500GB HDD - több db - 2,5"
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


