-
Fototrend
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
sb
veterán
válasz
#16939776
#35483
üzenetére
Értem, vettem.
Szemét és szemét között is van különbség. Ilyen nem lesz. 
@AxBattler: "Én meg dolgozok itt neked..."
Nem volt ez rossz ajánlat, ventit applikálni is egyszerűbb erre, mint a kerek bordára. És legalább egy normális, tisztességes borda.@jim bcs
Megoldani meg lehet, csak nem nagyon akarom. Már írtam miért... itt most a több kevesebb.
Esetleg akkor lehet opció, ha barkácsolok egy magasabb hdd állványt és megint a cpu mellé kerül a 3db hdd. Ez volt a régi felállás is, így kb. 0.5-1cm-ről szívta a hdd-k közül a venti a levegőt a procira. Minden jól érezte magát.
Új hozzászólás Aktív témák
- Megérkezett a Huawei eddigi legkomolyabb futóórája
- EA Sports WRC '23
- Assetto Corsa Rally
- PC-k milliói kerülhetnek veszélybe idén
- Marathon (2025)
- Automata kávégépek
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Könyvajánló
- Projektor topic
- További aktív témák...
- ASUS H170-PRO + i7-6700 4C/8T - DDR4 - I/O shield - Külön is
- Laptop ramok DDR5 8Gb 4800Mhz SK Hynix / Samsung, akár nagy tételben is, mennyiségi kedvezmény van!
- Eladó GIGABYTE Z790 GAMING X AX Alaplap!
- MT Micron 16GB DDR5 5600 1Rx8 PC5-5600B-SA0-1110-XT laptop SODIMM RAM
- ASUS ROG Strix X670E-A Gaming WiFi alaplap.
- 153 - Lenovo LOQ (15IRX9) - Intel Core i5-13450HX, RTX 4060 (ELKELT)
- Prémium! Bambulab bontatlan filamentek (PLA - PETG- ABS) ÁFÁS- számlával eladóak készletről!
- Vásárlunk iPhone 12/12 Mini/12 Pro/12 Pro Max
- BESZÁMÍTÁS! Sapphire Pulse Radeon RX 7900 XTX 24GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
- Dell PowerEdge R820 4x Xeon 688GB ECC RAM
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Szemét és szemét között is van különbség. Ilyen nem lesz. 
