-
Fototrend
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Ispy
nagyúr
válasz
Yiggdrasil
#35857
üzenetére
Simán.
Egy i5+gtx 1050ti kombo szerintem elég lenne, persze kérdés, hogy mennyi az annyi, meg hát itx házak között is elég nagy difi tud lenni.
De ha hosszabb kártya is befér a még nem definiált házba, akkor egy GTX 1060 is szóba jöhet, igaz az már árban is feljebb van.
Szvsz az árat kéne belőni, hogy mi a max.
Új hozzászólás Aktív témák
- MSI Thin GF63 - 15.6"FHD IPS 144Hz - i5-12450H - 8GB - 512GB - RTX 3050 4GB - Win11 - Gari - MAGYAR
- iPhone 15 Pro Max 256GB 84% (1év Garancia)
- Felújított laptopok számlával, garanciával! Ingyen Foxpost/PostaPont!
- Micron 3400 512GB M.2 PCIe Gen4 SSD! 6600-3600MB/s
- BESZÁMÍTÁS! AMD Ryzen 7 5800X3D 8 mag 16 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
