-
Fototrend
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Aethel
aktív tag
válasz
PeterPH
#24819
üzenetére
Köszönöm válaszaitok!
Meg is rendeltem, de végül az Asrock Q1900M mellett döntöttem. Ez sem melegszik sokkal jobban gondolom, azért valamilyen egyszerűbb ház hűtés befigyel majd.
Igazából minden megvan hozzá, egyedül a tápon akadtam meg. Ha a lehető leghalkabb működést akarom erőltetni akkor egyértelműen a PicoPSU jön szóba, bár árban elég kemény, ráadásul választék sem nagyon van. A flex tápok a kis 4 centis ventijükkel nem ígérkeznek túl halknak.Esetleg ha használ valaki picoPSU-t maradéktalan megelégedéssel
, ajánlhatna egyet mert elég bizonytalan vagyok. 
Új hozzászólás Aktív témák
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Yettel topik
- Milyen TV-t vegyek?
- Óriási ugrás: teszten az ASUS Zenbook A16 és a Snapdragon X2
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Kötelező frissítésnek számít a Microsoft legújabb csomagja a Windows 11-hez
- LG LCD és LED TV-k
- OLED TV topic
- Építő/felújító topik
- Elemlámpa, zseblámpa
- További aktív témák...
- 27% - ÚJ Corsair VENGEANCE RGB 48GB (2x24GB) DDR5 6000MHz
- Apple iPad mini 4 (A1538) 128GB Wi-Fi Asztroszürke
- iPhone 17 Pro Max 256GB 100% (3év Garancia) - GARANCIÁBAN CSERÉLT KÉSZÜLÉK
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro 256GB Graphite-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4518, 100% Akksi
- Hp 440 G8 i5-1135G7 16Gb, 256 Gb NVMe, számla, 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
, ajánlhatna egyet mert elég bizonytalan vagyok. 
