-
Fototrend
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
kazan23
aktív tag
Hehe, cool dvd, hehe
! (bíviszésbátthedutánszabadon)
Volt azért egy kis móka, a GA-H55N-USB3 + AC Alpine 11 GT nem feltétlen egymásnak lettek kitalálva.
1. Nem pontos a tüskék kiosztása az AC-on (míg a gyári simán belecuppant a lapba, erről pedig még most sem vagyok teljesen meggyőződve, hogy a helyén van).
2. a Giga lapon a PCIE slot és a CPU között van egy kis kondi(?) amivel a hűtő alubordái nagyon szoros barátságba kerültek - tehát kimondhatjuk, hogy a GA-H55N-USB3-on ez a maximum széltében... fölfelé még van hely. Bár aszimmetrikus a borda, de 90°-kal elforgatva sem jobb a helyzet.
Szokom már a hűvöstet... izé a Cool-tot
Oké, oké a hűs dvd, de nem lesz forgószél és nagy zaj odabenn?
Mi van, ha lefordítom és perforálom a ház alját?
Új hozzászólás Aktív témák
- OLED TV topic
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Szeged és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Szinte csak formaság: bemutatkozott a Pixel 6 és Pixel 6 Pro
- SD memóriakártyák (SD, SDHC, SDXC, micro SD)
- Házimozi belépő szinten
- Samsung kuponkunyeráló
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- "Krémes" kopogással és pajkos külsővel hódítana a Yunzii klaviatúrája
- További aktív témák...
- Honor 90 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Lenovo Thinkcentre M920t Tower/ M920s SFF / számla, garancia
- 195 - Lenovo Legion Pro 5 (16IAX10) - Intel Core U7 255HX, RTX 5070 (FOGLALVA)
- Bomba ár! Dell Latitude 5490 - i5-8GEN I 8GB I 500GB i 14" HD I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- BESZÁMÍTÁS! 2TB Sandisk Extreme Portable V2 külső SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
! (bíviszésbátthedutánszabadon)


