-
Fototrend
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Pista0001
addikt
mindent meg lehet oldani, csak akarni kell

a corsair bőven alkalmas a célra, a legkisebb méret amit erre alkalmasnak tartok a tt core v1 szerintem a piacon. mégcsak vízhűtés sem kell, csak megfelelő komponensek.
vga-ból csak a gyárilag csendesek jöhetnek szóba ha nem akarsz vizezni. az aftermarket hűtők vagy nem csendesebbek vagy nem férnek be 2 slotos házba ventikkel együtt.
alaplapból az új asrockokon kívül szinte csak a prémium lapok jók. csak ezeken van elég messze a pci-e slottól a procifoglalat, hogy nagy hűtőt szerelj a procira. a corsairbe például egy mugen vagy egy ninja is befér, a core v1-be egy ninja mini biztosan. ezek a hűtők megfelelő házszellőzéssel akár csúcsprocikat is lehűtenek, csak komoly terhelésnél kell zajra számítani.
a himurot konkrétan nem ismerem, más gyártó másik termékét próbáltam, szerintem túl meleg benne a vinyó. kerettől függően egy 120/128-as vagy 240/256- os ssd, ha nem elég akkor egy 500-as vagy terás notivinyó mellé az adatoknak, esetleg a játékoknak.így olyan konfigot lehet építeni, ami csak nagyon érzékeny lelkeket zavar. ha nem találsz elég csendes vga-t akkor egy alap (nem kompakt!) víz a megoldás.
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen monitort vegyek?
- Allegro vélemények - tapasztalatok
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Kuponkunyeráló
- Tényleg nem változik semmit a Samsung Galaxy S26+?
- Kicsomagoljuk és bemutatjuk a Poco F8 Ultrát
- Motoros topic
- Stratégiai biztonsággal védekeznek a dráguló memóriák ellen a gyártók
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Androidos tablet topic
- További aktív témák...
- Eladó igazi ritkaság! LG G7 Thinq 4/64GB / 12 hónap jótállással!
- Lenovo X13 Yoga 2in1 Thinkpad Gen3 WUXGA Touch i5-1245U vPro 16GB 256GB 4G LTE GPS W11 Pro Garancia
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue 1ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3744, 100% Akkumulátor
- Dell Latitude 7320 i5-1145G7 16GB 512GB 1 év garancia
- Készpénzes / Utalásos Videokártya és Hardver felvásárlás! Személyesen vagy Postával!
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


