Új hozzászólás Aktív témák
-
JoinR
őstag
válasz
kraftxld
#40978
üzenetére
A cégautó a mostani adók mellett szerintem csak úgy éri meg, ha tényleg sokat mész (vagy elektromos, de az meg nem mindenkinek megfelelő).
Illetve 3 éve én is kaptam 50 eurót óránként, júniusban meg elfogadtam a 45-ös ajánlatot is, mert másfél évig kb. semmi értelmes melót nem találtam (igaz, nem is mindig kerestem nagyon aktívan, fulltime is vagyok). Húztam is a számat az alacsonyabb ajánlatra, de így utólag nem bánom, napi 1 óra melóval is hozom az indiai kollégák szintjét.
-
axioma
veterán
válasz
kraftxld
#40978
üzenetére
Mondom: en tuti nem valtok. [Nok eleve a biztonsagra mennek...]
A lizing es koltsegelessel nem az a bajom hogy maceras, hanem leginkabb jogszerutlen [pl. auto egy otthonulo melohoz?]. Raadasul nyugdijnal is johet a pislogas, vagy akkor azt le kell vonni me'g mint ktg ami kiegesziti a nyugdijmegtakaritast.
De nem ervelni akarok, csak annyit osztok ezzel meg, hogy a megrogzott fte iranybol a sajat szempontjaimmal nem latom az elonyt. Marmint b2b napidij *200 nap vs. eves brutto egyenloseg eseten. -
Dare2Live
félisten
válasz
kraftxld
#40034
üzenetére
Nehéz de nagyon tömören:
-jövedelem: +30-50+%
-RD fokuszúbb
-Nem egy város fokuszú
-google 3000+ központ...
-MOon nincs hely ahol 5000-7000fős IT rendezvényt meg lehetne tartani.
+1 infra egyes részei más dimenzióban van.
+2 "startup/unikornis" szinten durva a lemaradásunk. -
_NCT
addikt
-
sakal83
addikt
válasz
kraftxld
#36445
üzenetére
Ez nem cafolja azt amit irtam. Nagyobb kockazati kozosseg es a sajat penznemeben. Esetleg HUF termek van ott?

Azert mar bocsass meg de eleg erdekes h egy magyar ( fokepp kulfoldi anyaval) teruleten szolgaltato intezmenyrendszert szidsz mert nincs egy itthon retegigényt kielégítő termék. Forditva is ezt tenned, ha ott ahol kototted nem lenne HUF termek?
Gondolom az NN-nel sem talaltal, pedig mondhatni, h nem egy, nemzet bajnok cég...
-
sakal83
addikt
-
válasz
kraftxld
#36437
üzenetére
Pár éve körbefutottuk a témát volt kollégámmal és kb. nem volt direkt megoldás. Csak egy biztosító (már nem tudom melyik) adott ajánlatot, és az is csak alacsonyabb értékhatárral, az €1 millióról nem is hallottak. Akikről tudok, azok mind az umbrella company-n keresztül veszik igénybe valami fix díjért.
-
vzozo
senior tag
válasz
kraftxld
#36372
üzenetére
Szerintem nagyon fontos a személyes jelenlét, ha egy bizonyos szinten túl vizibilis szeretnél maradni.
Valszeg cégfüggő. Nálunk kb. senki (team leadek + a managerek managereinek a managere) sincs nem hogy egy városban, de egy országban vagy kontinensen sem. Értelemszerűen nem tudunk személyesen találkozni, mégis szalad a szekér valahogy, napi kapcsolatban vagyunk egymással.
-
nyunyu
félisten
-
-
dellfanboy
őstag
válasz
kraftxld
#36161
üzenetére
ha AMS-ben van az iroda es csak heti2x kell bemenni en nem biztos hogy AMS-be koltoznek, eleg jo a tomegkozlekedes, voltak kollegaiam akik naponta ingaztak -meg covid elott- Rdam, hagabol,. de gouda, almere is full jarhato, es sztem almerebe a keceok /2 ams-hez kepest
30%rulingot nem adnak ? mert akkor ilyen +9k netto. sztem rulingal okes lehet vagy dolgoztál már hollandban?
mi az a BV? -
-
nyunyu
félisten
válasz
kraftxld
#34588
üzenetére
Ezt így leírva megint egy komplett IT osztályt keresnek egy medior béréért.
Fél órája hívott egy HRes egy 2 héttel ezelőtti jelentkezésemmel kapcsolatban, kérte, hogy küldjem el az önéletrajzomat angolul is.
Mondom neki a második oldala ugyanaz angolul.
Jééé, tényleg, nem vette észre.
-
Egon
nagyúr
válasz
kraftxld
#34535
üzenetére
Fogalmam sincs, hogy honnan veszitek sokan, hogy nulla nyugdíjra lehet majd számítani 20-30-40 év múlva. A "kvázi 0" fogalom sem nagyon van meg, de ha arra gondolsz, hogy kapsz majd 100-200K-t akkor egyrészt azt gondolom hogy túl pesszimista vagy, másrészt a környezetemben azt látom, hogy jelen értéken 250-300-350K-ból (ami sokak szerint "kvázi nulla" nyugdíjként) egész jól elvannak nyugdíjasok, meg nem mondanád hogy "csak" annyi a nyugdíjuk.
Btw azt sem igazán látom, hogy miképp jött le neked ebből a cikksorozatból, hogy nem lesz nyugdíjad: sehol sem tudtam kiolvasni belőle (ahogy látható, igen sok megoldás van a probléma enyhítésére; más kérdés, hogy a politika mennyire fogja felvállalni a népszerűtlenebb intézkedéseket). Azt sem szabad elfelejteni, hogy ezen cikkek zöme anyagi érdekből íródik (próbálnak rádumálni magánnyugdíjra vagy más hasonló előtakarékosságra, ami persze nem hülyeség, de nem riogatással kellene ezt elérni).
A demográfia alakulása, a munkanélküliségi ráta, a produktivitás és még számos tényező fogja befolyásolni a nyugdíj alakulását. Jelenleg ökölszabályként elmondható, hogy egy átlagos munkavállaló, átlagos szolgálati idővel, átlagos jövedelem alakulással (értem ez alatt azt, hogy folyamatosan és fokozatosan nőtt a bére, nem az utolsó évében keresett kétszer annyit, mint az utolsó előttiben stb.) kb. a nettó fizetése 70%-át kapja nyugdíjként. Én arra számítok, hogy ez az érték le fog menni 50% körülire, és vélhetőleg pár évet nő majd a nyugdíjkorhatár (és/vagy mondjuk bevezetik azt, hogy aki 30 évesen kezd el dolgozni, mert két egyetemet is végzett, az nem fog tudni nyugdíjba menni akkor, amikor a 18 éves korukban melózni kezdők - ez nem is lenne hülyeség, igazságosabb lenne ha ezt is figyelembe vennék). -
BlueAthlon
senior tag
válasz
kraftxld
#31686
üzenetére
Az a legjobb, amikor házhoz jönnek az emberért !
Kb 1 hete érkezett egy megkeresés Zürichből, hogy ugyan már lenne-e kedvem egy speciális banki területtel foglalkozni újra egy privát pénzintézetnél , amivel már korábban is dolgoztam. Mert hogy a jelenlegi tudoruk lelép és hát kellene új tudor...
Egyelőre megy az oda-vissza kérdezősködés, már a jelenlegi, nem sokára lelépő tudorral diskurálok és lehet, hogy a végén még lesz belőle valami.
Egy bökkenő van, nem remote, tessék csak minimum Zug-ba cűgölődni hozzá...

@xero : ez most nem számlavezető rendszer, hanem más termékkör !
-
-
Resike
tag
válasz
kraftxld
#25556
üzenetére
Miért lenne ritka? Amerikában ez az átlag, de még a medián se marad el nagyon ettől:
https://builtin.com/salaries/dev-engineer/senior-software-engineer -
válasz
kraftxld
#25569
üzenetére
Egyébként nem feltétlenül csak az indiaiakra gondoltam (bár ott vannak kb a legtöbben), hanem úgy általában véve az olcsóbb munkaerővel rendelkező országokra és a nyugati cégeknek a velük való kapcsolat áthidalására, ami szerintem rohamosan javul évről-évre. Valószínűleg ez magyarázhatja az előbb említett indiai salary boomot is. Budapesten érzékelhető volt egy kicsit hasonló.
Tehát ha ez a tendencia folytatódik, én látok rá esélyt, hogy elértéktelenednek a kihelyezhető munkák és csak az fog jól fizetni, ami nem helyezhető ki.
Vagy ha nem is elértéktelenednek, de valamilyen mértékben kiegyenlítődik, tehát egy nyugati országban egyre kevesebbet fognak adni érte, az olcsó munkaerővel rendelkező országban pedig többet, azaz egyre közelebb kerülnek egymáshoz (de sosem fognak találkozni a kettő között). -
válasz
kraftxld
#25563
üzenetére
Szerintem meg mivel India egy nagyon lemaradt ország jelenleg, de rohamos fejlődésben van, az elkövetkezendő évtizedben szépen fel fognak zárkózni nagyon sok tekintetben, ami eddig gátat jelentett az együttműködésben. Nagyon sokan vannak, és már a számok törvénye alapján is sok közülük a jó szakember is (még akkor is, ha arányaiban rosszabb a helyzet), és van még több is ahonnan ez jött.
-
-
CyberPunk666
senior tag
válasz
kraftxld
#23412
üzenetére
szeptember 28 van, már a héten belépünk a q4-be, mikor van év vége, ha nem most?
Ha még 3 hónapot kibírnak felmondás nélkül, akkor 1-2-3 havi pénzt kapnak sokan a cégtől. Mekkora emelés kellene az új munkahelyen, csak ahhoz, hogy megérje most átlépni?
Év végére elköltik a cégek a pénzüket és beszűkül az ajánlati lehetőség, ha nincs éppenséggel teljesen freeze.
Aztán, ha most váltana valaki már a szabadsága sem lesz elég karácsonyra.Tiszta szívás.
Nagyvállalati szinten év vége van. Szerintem nagy cégeknél a q3 már az év végi hajrá (anyagilag), sokszor már ott beindul a költsések visszafogása vagy a teljes befagyasztás. q4-ben már csak a meglévőből szokás kifacsarni az utolsó cseppet is.
A decemberi felvételiztetéseken már a következő évi pénzt költik. A MOST az sokkal jobban év vége, mint akár a december.
-
-
azbest
félisten
válasz
kraftxld
#21918
üzenetére
Önsorsrontás, áldozatszerep, hős komplexus.
Mi lett volna, ha ... ki ha ő nem... feláldozza magát...
majd amikor megrokkanva magára marad, mert a rokkatn/idős gondozás is a béka feneke alatt van, akkor ő lesz a folyton veszekedést szító szomszéd. Pénze persze sosem lesz, mert elhősködte.Kettő közül még az ápolónő az értelmesebb, aki legalább nem írta alá, mert vezető akarna majd lenni. Ő csak helyezkedik, hogy meg legyenek a kapcsolatai, ha mégis változna a rendszer.
Amelyik aláírta és lehallhathatják, nem mondhat fel ismeretlen ideig, esetleg még hadbíróságot is bevezetnek a panaszkodóknak (ahogyan a hivatásos tűzoltóknál tették), na ő majd egy elnyomott szegény ember lesz, de akkor is újragenerálja magának a baját, ha épp lehetőség adódik szabadulni. -
Madwe
nagyúr
válasz
kraftxld
#21281
üzenetére
Röpködnek ilyenek 1.8m-2m körül, de ezek általában vmi legalja melók usa cégeknek, 24/7 oncallal de pénz nélkül érte mert nincs törzsidő, s igazából az a bérsáv teteje ami a senior legteteje náluk s ált oda senkit nem tesznek, reálisabb az 1.5m-1.6m ilyen helyeken a végén.
egyébként igen, devops, sre továbbra is jól fizet s hiányszakma... -
adalbert1
veterán
válasz
kraftxld
#21181
üzenetére
Nekem a kedvencem az volt, hogy 2db 21.5-ös monitornak kellett volna csábítóan hatni, miközben az egész nincs egy heti bruttó bére a junior embereknek sem (vagy pl telkó cégnél odaírják a kedvező céges telefon csomagot, de arra már képtelenek, hogy korlátlant adjanak
) .
Illetve az azért szomorú, hogy a munkához alapvető felszereléseket extrának tüntetnék fel.Ha már monitor, volt olyan munkahelyem is, ahol a beszerzés úgy gondolta, hogy jó ötlet olyan monitort vásárolni, ami tükröződős/fényes kerettel és talppal volt szerelve, és semmilyen irányba nem lehetett állítani - mert gondolom olcsóbb volt 10-15k-val, mint egy normális darab (szóval 200 darabnál lehet, hogy megspórolták 2-3 senior kolléga 1 havi bérét, cserébe pedig a legtöbb munkavállaló csak nézett, hogy mi ez a szemét, amit adnak).
Ennek az lett a vége, hogy ha egy olyan kolléga felmondott, akinek korábbi/későbbi beszerzésből volt valamilyen normálisabb monitora, akkor már többen várták, hogy átvegyék tőle, és ő pedig leadja a senkinek sem kellő darabot.
Az ilyenekkel amúgy senki nem foglalkozik egy nagyobb szervezeten belül, hogy oké, most spórolunk egy kicsit, de cserébe még jobban aláássuk a munkavállalókban magunkról kialakított képet?
-
Egon
nagyúr
válasz
kraftxld
#21092
üzenetére
Ez nézőpont kérdése: akinek kalapács van akezében, az hajlamos minden problémát szögnek nézni. Nem lepődtem meg, hogy egy MS-mérnök, MS szoftverekben gondolkodik ITSEC területen is...
Persze ha már Azure, akkor kézenfekvő választás az AS.
Nálunk nincs felhő, MS szoftverek pedig leginkább a kliensek (+AD és Exchange). A SOC-ban nuku MS: remek megoldások vannak rajtuk kívül is (ha jól rémlik, az Azure Sentinel "csak" egy SIEM, ezen kívül kell még alsó hangon féltucat szoftver). -
válasz
kraftxld
#20805
üzenetére
Nem érdemes soha elmondani mennyit keresel. Semmi közük hozzá, plusz általában azért érdekli őket hogy minél alacsonyabb összeget ajánljanak. Ha nem keresek aktívan, akkor mindig van egy összeg, amiért már hajlandó vagyok interjúzni, ezt szoktam rögtön az elején megkérdezni, hogy ha belefér-e.
-
-
Orionk
senior tag
válasz
kraftxld
#12052
üzenetére
Szia,
Egyik kérdésem pont az lett volna, amiket ebben a hozzászólásodban kifejtettél, hogy milyen volt ott a munka: (#12056) kraftxldMásik kérdésem meg az lett volna, hogy milyen esélyek vannak egy Business Analyst pozícióból hasonló külföldi munkát megpályázni? Vagy inkább csak fejlesztői pozícióra keresnek embereket?
Én majd csak kb. 3 év múlva próbálnék meg ilyen Crossover jellegű munkát megpályázni és most váltok épp BA irányba, ami néha PO irány lesz másik cégnél, vagy valami hasonló manager jellegűbb. köszi -
HoTDoG
tag
válasz
kraftxld
#12052
üzenetére
Glassdoor és komolyabb utána olvasás alapján bennem egy olyan kép rajzolódik ki, hogy igazából otthon vagy a börtönödben. Mert ahol random módon csinálnak screenshotot a képernyődről és random módon készítenek a webkamerával shotot, hogy tényleg ott ülsz-e, az nálam nincs előrébb egy irodai melónál szabadság érzésben. Persze a normálisabb irodai fajtánál. Továbbá a 100% home office-tól hamar antiszoccá válsz, begubózol. Heti 1-2 vagy legalább havi pár nap az irodában kell egy egészséges szociális élethez.
Neked mi volt a benyomásod? Fejlesztő vagy soft-skillesebb poziban voltál?
-
htomi85
tag
válasz
kraftxld
#10996
üzenetére
Remek komment, akkor most hogy legyen füle meg farka, írd le légy szíves mit dolgozol, kinek, mennyiért, hol.
Magyarország a 4 millió közszolga, multirabszolga és kkv borítékos országa, nehéz elképzelni hogy máshogy is lehet.
Ha leírod, mit tanuljon és hova küldje a cv-t aki ezen változtatni akar, talán lesz haszna a kommentednek. -
FLx
addikt
válasz
kraftxld
#10366
üzenetére
Videken nem csak azzal van baj, hogy keveset fizetnek, de nincsenek betoltendo allasok sem. Tehat Pesten kivul nincs hova lepni sem, es nagyon sok ember ezt nem vallalja be. Azt mindenkinek maganak kell merlegelnie, hogy melyik eri meg jobban.
ps. Aki mondjuk Pesten 120-ert dolgozik az siman nem normalis es/vagy lusta kepezni magat.
-
adalbert1
veterán
válasz
kraftxld
#10366
üzenetére
+1, én a helyükben elgondolkoznék azon, hogy a gép összerakáson kívül melyik az a terület, amihez a legjobban értek/legjobban érdekel (programozás,network,linux/unix,windows,db,vmware,stb), arra rágyúrnék minél jobban, és elkezdenék különböző junior pozíciókra jelentkezni (igaz, vidéken nem tudom, mennyire vannak ilyenek) - lehet, hogy az első pár nem jönne össze, de előbb-utóbb úgyis felvennék valahova őket.
-
adalbert1
veterán
válasz
kraftxld
#10282
üzenetére
Ez az 1 év távollét jól hangzik, mondjuk az eltérő időzónában melózás annyira nem.

Nekem még kicsit az a dilemma, hogy itthon a gyerek egy szerető családi környezetben nő fel (tágabb családot tekintve) - persze a mérleg másik serpenyőjében ott van az, hogy esetleg egy normálisabb társadalomban szocializálódhat, de nehéz kérdésnek tűnik, szerintem nem egyik napról a másikra fogom eldönteni.
DanielLong: egyelőre csak a glassdoor-on nézgelődtem, ott pl. az enyémhez hasonló pozícióra éves fizetésnek 58k eurót írtak, ebből egy belgiumi tax calculator szerint nálam maradna kb. havi 2,4k nettóban - ami elég kevésnek tűnik - de ahogy olvastam a többiek hozzászólásait, azért bőven elérhetőek nagyobb fizetések is. Viszont megint az a probléma, hogy ha csak egyedül élnék, akkor mondjuk simán elég lenne 1 szobás lakást bérelni, viszont mivel másik két ember függ most tőlem, így ez elég sovány lenne, illetve kérdéses, hogy barátnőm mennyire tud jól fizető pozíciót találni kint.
HoTDoG: engem magyar fejvadászok is találnak meg az általad leírt módon, és engem is zavar az ilyen jellegű viselkedésük.
H A M M E R: én pont a XIII-ból járok olyan 12km-re dolgozni autóval.
Nekem értékvesztéssel együtt olyan havi 50-60k-ban van az autózás (egy 1,35m-ért vett H Astrám van, szóval az értéke nagy részét már elvesztette korábban). A gyerek miatt amúgy is tartanánk autót, sok minden sokkal gyorsabb/könnyebb így, mikor őt kell valahova vinni. Amit esetleg meg tudnék spórolni rajta, az a céges mélygarázsban parkolás (10k), illetve az üzemanyag egy része (mondjuk kb. 20k). Cserébe kellene bérletet vennem, szóval az egész ügyön nyernék talán havi 20k-t - nekem ennyit megér, hogy spórolok átlagban a napomból egy fél órát a közlekedésen, bármikor beugorhatok munka után elintézni egy nagybevásárlást, illetve nem kell olyan emberekkel együtt utaznom, akiket nem én választok útitársnak.
Igaz, amit te írsz, az ennél kirívóbb példa, 50k-t havonta biztos nem költenék parkolásra, illetve, ha csak 5 km-re laknék a munkahelyemtől, akkor szerintem én is biciklivel járnék a tavaszi-nyári hónapokban (feltéve, ha az útvonalam nagy részén van bicikliút). -
-
Viszlát
addikt
válasz
kraftxld
#8646
üzenetére
+1, nem távolság. Én is inkább kivenném az időarányosan jutó, fel nem használt szabadságokat a mostani helyemen felmondás után, hogy jusson egy kis pihenés, de semmiképpen nem mondanék fel. Vagy akár lehet játszani a kezdési dátummal is, hagyni a két meló között üres időszakot, még az is jobb megoldás mint csak úgy lelépni.
-
válasz
kraftxld
#8555
üzenetére
Kicsit félreértetted a cikket - a cikkben _nem_ arról van szó, és az E&Y sem állitja hogy a teljes felsőoktatás halott dolog lenne.
Csupán azt, amit mindígis tudtunk, hogy a jeles és az elégséges didlomaminősítés közötti különbség a karrier szempontjából teljesen mellékes:
"It found no evidence to conclude that previous success in higher education correlated with future success in subsequent professional qualifications undertaken." -
CyberPunk666
senior tag
válasz
kraftxld
#8555
üzenetére
Valahol azért elkeserítő, hogy ilyen irdatlan pénzt és időt felemésztő intézmények ennyire nem tudnak alkalmazkodni a kor elvárásaihoz.
Én a jelenlegi oktatási rendszer alapkoncepciójával sem értek már egyet. Mióta mindenhol van internet és számítógép, azóta az egész rendszer jelen formája egyszerűen feleslegesség vált.Az egyetlen ok arra, hogy még mindig van, hogy a hosszú monopólium lassan tűnik el...
-
Viszlát
addikt
válasz
kraftxld
#8534
üzenetére
Ez oké, de egyrészt én sem MO-n dolgozom, másrészt önmagában haszontalannak tűnik, hacsak valaki nem akar Angliába költözni és az enyémhez hasonló pályán dolgozni. Plusz pontosan tudom, hogy mekkora különbség van például az otthoni IBM-ben a hozzám hasonló titulussal melózónak nem csak a fizetésében, de magában a munkában is amit végez (a kettő nyilván össze is függ, a különbség nem csak a lokációból adódik). Úgyhogy nem győztél meg.

-
Viszlát
addikt
válasz
kraftxld
#8528
üzenetére
Dátumozva annak is lehetne haszna, de a mostnál maradva sem nagyon vágom. Kinek származik bármiféle haszna abból például, hogy ilyen zéró háttérinformációval beírtad a kereseted illetve néhány körülményt. Max annyi, hogy diploma nélkül is van élet, bár az a raklap vizsga lehetett a kulcs.

Hogy semmiképp ne tűnjön beszólósdinak, azért filózom, mert elgondolkodtam ma reggel, hogy vajon lenne-e bármi értelme megosztanom a saját keresetem, illetve vajon jó dolog-e egy nyílt fórumon ilyet közzétenni.
-
[1st]Diablo
csendes tag
válasz
kraftxld
#7442
üzenetére
Rendben, köszönöm szépen a válaszokat, meglátjuk mit hoz a holnap. Remélem több örömöt mint a mai, mert amikor megláttam az emailt (eddig nem tárgyaltunk anyagiakról, vagyis arról a részéről hogy mennyit kapnék), borzalmasan elszomorodtam, pedig az elmúlt napokban nagyon örültem neki hogy dolgozhatok.
De hát meglátjuk, maximum
verem a fejemet a falba 
Köszönöm szépen a tanácsokat, javaslatok.

-
Mercutio_
félisten
-
EQMontoya
veterán
válasz
kraftxld
#6812
üzenetére
Erre találták ki a mátrix struktúrát.
Van a csapatnak egy szakmai vezetője, aki egy tapasztalt mérnök, és van line manager, aki a mindenféle ügyesbajos dolgokkal foglalkozik, pl. feedback, fizu review, stb, stb. Ez utóbbi akár 2-3 kisebb, szakmai vezető által vezetett csapattal is elbír. -
válasz
kraftxld
#6688
üzenetére
Már késő, kb. héten lejár. Azért csináltam anno, mert ahol dolgoztam L1 sysadminként/callcenteresként/akármi, ott volt hálózati csapat, persze a 3 év alatt egyszer sem kerestek junior hálózatost, meg azt vettem észre állásinterjúkon is hogy a CCNA szint, ami nekem van, az semmi, sőt annál is kevesebb. Voltam egy helyen ahol a junior hálózatos interjún CCNP switchből volt a teszt. Ideig készültem is a CCNP Route-ra, de aztán hirtelen felvitték az árát, annyit meg már saját zsebből nem szántam rá, mivel felvettek a mostani helyemre.
Új hozzászólás Aktív témák
- BestBuy ruhás topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Gitáros topic
- Büszke apukák és anyukák topikja
- Fejhallgatós találkozó
- Spórolós topik
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- CURVE - "All your cards in one." Minden bankkártyád egyben.
- Futás, futópályák
- Milyen alaplapot vegyek?
- További aktív témák...
- Apple iPhone 16 Pro MAX 256Gb, White Titan, Makulátlan állapotban, kártyafüggetlen, 3év , 100% akku
- Ultra Gamer PC - AMD RYZEN 7 9800X3D/RTX 5090 32GB/32GB DDR5/2TB NVMe/1000W
- Legion Pro 5 16ARX8 16" QHD+ IPS Ryzen 7 7745HX RTX 4070 (140W) 32GB 1TB NVMe gar
- GAMER PC - AMD RYZEN 7 7800X3D/RTX 5070 Ti 16GB/32GB DDR5/1TB NVMe/850W
- Panasonic Lumix G DC-G97 kit (14-140mm f/3.5-5.6 ASPH Power OIS) + G 25mm f/1.7 obi
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Starlight -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3610
- Samsung Galaxy S25 Ultra 256GB Kártyafüggetlen 1év Garanciával
- Akció!!! Lenovo ThinkPad P15 Gen 1 Intel i7-10875H 32GB 1000GB Nvidia Quadro RTX 3000 1 év garancia
- Xiaomi 14T /12/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Xiaomi Redmi 14C / 4/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest

Amúgy múltkor voltam általános iskolás osztálytalálkozon(36 éves vagyok) és a legtöbb ember helyben dolgozik 2 cégnél.
Mennyivel jobban hangzik itt a topicban, hogy ő aztán nem olcsójános...

Na hajrá! Majd időnként mesélj valamit, hogy tanuljunk belőle. Érdekesen hangzik.




