-
Fototrend
- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Casanova*
veterán
válasz
Coccolino_O
#23497
üzenetére
hátha valakit érdekel.Tamoo már rendeli is. talán ettől még izmosabb lesz..

-
Casanova*
veterán
reklámá
akciós http://www.whey-protein.hu/termekek/mutant/mutant-whey-4500g.html
22 gramm fehérje és 8,5 gramm BCAA adagonként!
A Mutant Whey kizárólag tejsavó fehérje izolátum, tejsavó fehérje hidrolizátum és tejsavó fehérje koncentrátum egyeedülálló keverékeként. -
Nightmare
senior tag
Jól van, nyugi.
Nem tanácsot osztottam, isten ments. Ha nem tévedek kérdeztem most, hogy mit miért csinálsz. Azt meg nem csak én furcsállottam, hogy ennyi fehérjét nyomsz. Ennyi. Nem kell bepörögni, érdekelt, hogy mit hogyan csinálsz, és miért úgy. Nem kell mindjárt kötözködésre gondolni. Most ártatlan vagyok.
Konkrétan az érdekelt, miért csinálod így. A választ megkaptam, leülök. 
-
spammer
veterán
Most hallottam a rádióban: ma van a nemdohányzók világnapja! Minden napra jut valami világnap!

-
Ijk
nagyúr
válasz
Nightmare
#23480
üzenetére
300-nál több CH-tól eddig mindig zsírosodtam, ketogén diétát meg azért nem csinálok mert szar az epém, rosszul emésztek zsírokat.
Már azért a 2-3 év alatt kitapasztaltam egy járható utat, ami a céljaimnak megfelel. Igazából nem értem miért akarsz meggyőzni folyamatosan valami más étrendről, nem emlékszem hogy bárkitől is kértem tanácsot mert nem vagyok elégedett az eddig elért eredménnyel (nem hiszem hogy 3 év alatt sokkal komolyabb formát össze lehet rakni 0 sportmúlttal, 26-28 évesen egy tajgetosz formából).
Persze tudom, ez egy fórum, itt akkor is adnak tanácsot ha nem kérnek.![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Nem tudom ki hogy van vele, de nekem már néha tele a tököm a sok okoskodással. Én nem mondom meg senkinek mit kéne hogyan csinálnia, ha segítséget kérnek akkor szívesen segítek a saját tapasztalataim alapján. De erről a közléskényszerről le kéne szokni, Kaszanaova is már az agyamra megy az állandó tesztókúra meg kiegészítő reklámozással, miközben senki nem kért segítséget.
Na jó, befejeztem csak krvára nem tetszik az irány amibe mostanában van a topik néhány ember miatt, -
spammer
veterán
válasz
Coccolino_O
#23485
üzenetére
Rád vártam
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
spammer
veterán
válasz
Coccolino_O
#23476
üzenetére
Annyira tudtam, hogy erre rá fogsz ugrani

-
Nightmare
senior tag
Miért nem próbálsz csinálni egy kevésbe drasztikus diétát? Aminél a ch azért kicsit magasabban van, mint a rendes diétánál. Mondjuk ne 1 kilót fogy hetente, csak 40 dekát? Az egy járhatóbb út szerintem. Vagy miért próbálod meg a ketogén diétát? Ott állítólag nincs izomvesztés. Nem tudom milyen, még sosem próbáltam, de komolyan oda kell rá figyelni.
-
#11527168
törölt tag
Nagy a szigor amikor a Flexben edz Dwayne Rock Johnson
Még képre se áll oda senkinek, 3 méter távolságtartás kötelező tőle. Azért vannak közvetlenebb és híresebb színészek is. -
Coccolino_O
őstag
-
válasz
littlelion21
#23468
üzenetére
ez milyen jellemző
Cocolino beírta volna hogy köredzést csinál biztos nem kérdeztél volna rá ![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
deniro2
senior tag
válasz
Muscl3Pharm
#23463
üzenetére
Maxnak írtam, bogaram...
Az meg egy teljesen más kérdés, hogy egy testépítő a saját határám, vagy azon is túl mennyit tud fejlődni.. Tesztoszteronon van cikk a natural határokról, keress rá, én többet nem linkelem ide, mert a sok okostojás úgysem olvas el semmit, amit nem a nyúl böfögött fel.. 
-
Casanova*
veterán
válasz
Muscl3Pharm
#23463
üzenetére
januárba 83 kg-val kezdtem el a t-bomb kúrát ,kreatinnal. 2 hónap kúra után 1 hónap pihenő,aztán megint 2 hónap kúra. ez a methyl arimatest tesztófokozó, itt nincs kreatin. most vagyok kb. 90-91 kg. száraz izom jött fel,kicsit fogytam,lement némi zsír. még van hátra kb. 10 nap a kúrából. aztán diéta 1 hónapig. spiropentet fogok szedni... először szedek ilyet, nem akarok izmot veszíteni.

anno voltam 87-88 kg. lehet azért is fejlődtem most idén gyorsan, tudod az izommemória.

-
válasz
spammer
#23453
üzenetére
tök mindegy ki mit tol, genetika
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Mindenhol elfogadjuk, csak itt nem tudunk beletörődni. Nem tudnék atomfizikus se lenni, meg matematikus mert hülye vagyok, tök mindegy mennyit tanulnék. Ugyanez a testépítés. Nem a kaja, meg edzés a probléma. Janesz 1 év fekvőgipsz után is izmosabb lenne mint én 4 év tökéletes testépítés után.

Kapja be remélem eltűnik megint évekre
(csak viccelek) -
shteer
titán
válasz
Janesz
#23451
üzenetére
hova jársz?
általában másfél órám van edzeni, mindig megpróbálok bukásig menni. 2-3 napig simán érzem utána a megdolgozott izmot, lábedzés után a korlátba kell kapaszkodnom a lépcsőn lefelé.
állóképességem nincs, ezt tudom magamról
lévén 11 hónapja edzem, előtte 4 évig semmit se sportoltam, kajával se törődtem - fel is jött pár kiló, meg egy pocak ami azért mára leapadt szépen -
spammer
veterán
válasz
Janesz
#23446
üzenetére
Persze, tudom, hogy az embernek van más dolga is, mint a fórumon élni, ne értsd félre, én inkább csak Coccolino mondandójára írtam ezt, hogy egy nyilvános fórumon nyilván kérdeznek, érdeklődnek az emberek ezért "illik" válaszolni, ha oda ír az ember, főleg, ha képet is rakott. Nem azt mondtam, hogy azonnal regényt kell írni

Nem megnyugtató, meg nem önigazolás, ha beírja valaki, hogy koxolt, csupán arra jó, hogy tudjuk hova tenni, hogy "na, ilyet is lehet naturálban, ha valaki szerencsés" vagy azért tudjuk, hogy volt egy kis "mellékes" segítség. Információ, nem ítélkezés vagy ilyesmi. Részemről tudom, hogy sehol nem vagyok, se edzésben ,se kajában, se edzésmúltban, szóval nem önigazolást keresek, csupán ritka az ilyen jó genetika/adottság ezért az érdeklődés.
-
panizzi
aktív tag
csakaszájtek
-
Janesz
őstag
tudom..kollégáim is mondták az edzés tuti jó..eljöttek mutattam pár szarvashibát egyből,meg azt vettem észre,hogy vellnessezni jöttek..én mostanában köredzéseket csinálok,és ha vki úgy gondolja jól megdolgoztatja az izmait és állóképessége is van,jöjjön el,és megmutatom,hogy nincs..mindezt úgy,hogy 7.50re megyek edzeni,10től meg dolgozom éjfélig
heti 5-6nap..amíg ő pihen napközben én melózom,de garantálom,hogy 5óra alvás után másnap nem én fogom feladni hamarabb..lehet nagyképűen hangzik,de az egész életemben elvégzett élsport adott némi állóképességet és kitartást.. -
Ijk
nagyúr
Nájtmer küldött privátot, de inkább ide válaszolok.
Szóval kicsit módosítottam a kaján, 200g fehérje lesz fél kiló csirkéből és két turmixból naponta. CH-t majd még a testsúlyváltozáshoz fogom igazítani, most 200-300g megy naponta, fél kiló zöldség és tökmag.
Ő kérdezte hogy diétázom-e. Nekem ez folyamatos diéta, tavaly nyáron alaposan visszavettem a CH-t, nem volt csalás még hétvégén sem. Lementem 90 kilóra, nem akarom ugyanezt végigcsinálni, mert viszi az erőt és az állóképességet is.
Nem fogok versenyszerű étrendet csinálni, ilyenkor néha befigyel egy kis jégkrém/fagyi, gyümölcs, más cukrosat nem szoktam kívánni.
Ha Zombi és Mozzarella is fejlődik kevesebb fehérjével, akkor én is megpróbálom. 200g még nem olyan alacsony, kipróbáljuk most így.Ennél a mononál a hungaroceltörmelék is jobban oldódik, jobb híján felkeverem 4 deci vízben és lehúzom.
Tegnap lábazás előtt benyomtam az assaultot, de edzés közepén már szédültem és majdnem behánytam.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Pedig megfogadtam már párszor hogy lábazás előtt még koffein sem. -
Casanova*
veterán
kúrázok orrba-szájba. eszek hányásig. 1 hónap alatt éppen csak feljön 2 kg izom.

-
Janesz
őstag
válasz
spammer
#23381
üzenetére
ne haragudj,hogy nem írtam választ aki kérdezett,ugyanis anno tudtam a gép előtt ülni és napjában többször postolni,de mivel napi 14órában heti 5-6x dolgozom 10-től éjfélig,így megértheted,hogy nem ez az első dolgom,ha van 5percem,hanem inkább kimegyek szarni!!
anno is kaptam rendesen,hogy tuti koxolok,csak akkor koppantak ők is,amikor majdnem egy év motorbalesetes fekvés után is 45 volt a karom és 4kg-ot fogytam..vagy akkor ez ,hogy van??az ágyban fekve is nyomtam edzés nélkül??
vagy az másnak megnyugtató,hogy ő miért néz ki szarul,ha beírom,hogy koxolok??nem értem a teóriát..szerintem az ittlévők 95%-a egy normálisat nem edzett még életében... mitől várja a fejlődést???visszavizesedésről picit..
gondolj bele napokig vagy nem iszol,vagy nagyon keveset..nulla nátrium (só) de tényleg számít,hogy a 11mg-os vizet iszod vagy a 2mg-os janát..és verseny után elkezded tolni a szemét kaját,amiben többezer mg nátrium van..úgy köti a vizet,hogy anno én az első 6liter víz után nem tudtam pisilni még.. -
Tamoo
nagyúr
válasz
God Vazzeg
#23442
üzenetére
Nekem is elég volt egy kicsit lazítani a kaján, 76-ról felugrottam 83-ra kb. 1hónap alatt. Nesze neked diéta!

-
spammer
veterán
válasz
God Vazzeg
#23439
üzenetére
Alszok 10 órát és én is könnyebb leszek 2 kilóval, trónolás után még mínusz 1 kiló
Visszafele már nem jön ilyen könnyen.
Ezek szerint én super-ekto vagyok 
-
deniro2
senior tag
válasz
spammer
#23429
üzenetére
Gondolom olvastad, hogy a versenyre szárította magát... Semmi extra nincs ebben, pl. jóval kisebb bokszolók is 15-20 fonttal a rigsúlyuk alatt mérnek be 1 nappal a meccs elött... Saul Alvarez 153 fontos mérlegeléssel a meccsen általában 170 font körül van és az izomzata fele Janeszénak...
Tudod, ehhez izom kell.. Ja, honnan is tudnád...

-
venge
aktív tag
VÁÁÁ!
Ebben a pillanatban mondta azt a tv-ben Orbán Viktor a rezsicsökkentésre, hogy a "bicepszünk tovább nő"!Én, meg azt hittem, hogy spammer, csak viccel!

-
Deck
titán
Hogy tudom kiszámolni a zsírmentes testsúlyom?
-
Dexar007
veterán
Csinaltam spenotot..nem sapka..
Par percig amig ettem báninak ereztem magam,amugy meg ilyen ize lehet a kerti fünek is. -
_NCT
addikt
válasz
Blackhole13
#23409
üzenetére
Nalam a guarana szart nem ert...Koffein es kesz. (tudom guarana is tartalmaz koffeint,de nalam 5 kapszula sem okozott eberseget.
-
Blackhole13
senior tag
Tudtok mondani valami bevált élénkítőt? - nem kell no fokozós szuperkreatinmátrixtranszportrendszer. Guarana esetleg a jó öreg koffein tabletta?
-
Lipton
őstag
válasz
God Vazzeg
#23230
üzenetére
Az erővel nincs akkor gond mint a kinézettel
ez már csak ilyen , ennyi idősen + ilyen betegséggel ez is bőven sok. Kellene valamennyit fogyni de valahogy nem jön meg úgy komolyan az elhatátozás.Casanova: soha nem is akartuk még kipróbálni sem és nem most fogom elkezdeni az biztos
régebben még fehérjét sem ettünk/ittunk, semennyire nem figyeltünk a kajálásra. Most a whey-től várom a csodát 
-
littlelion21
addikt
válasz
BÁ Nutrition
#23402
üzenetére
az komoly cucc lehetett, gondolom már elérhetetlen...
-
Balupapa
senior tag
válasz
BÁ Nutrition
#23402
üzenetére
más kép is van rola?

-
Casanova*
veterán
válasz
BÁ Nutrition
#23402
üzenetére
elhiszem! csodás genetikája van. jó neki! nem is akarom utolérni.
ha akarnám,nem sok kellene! egy jó kox kúra, azt csá!
de nem akarok koxolni,jól vagyok én így! 
,,ha lenne ilyen újra akkor átállnék a sötét oldalra, de mivel nincs marad a lifetime naturálság,,
miért nem tolsz egy winstrol kúrát! ez sokkal kevésbé káros,mint akármelyik kox. e kúra után 90% megmarad az izom. nem mindegy!
-
BÁ Nutrition
addikt
válasz
Casanova*
#23399
üzenetére
legális boltban kapott cucc volt, nekem is hatott, csak simán toleráltam a nagyobb adagokat, meg én voltam vagy 130 kiló asszem, szal kellett is. Zúzó is 4et tolt asszem
ha lenne ilyen újra akkor átállnék a sötét oldalra, de mivel nincs marad a lifetime naturálság
Janeszról meg felesleges magyarázni hogy kokszolt-e vagy sem, mert olyan adottsága, tehetsége van ehhez a sporthoz(is)
, hogy ha belegebedsz se éred utol
igazi bajnok alkat, vagy ahogy itt mondjuk: UFO
Új hozzászólás Aktív témák
A topicban érdekeltségi körbe tartozó (tulajdonos, munkavállaló, stb.) boltot reklámozni, bármilyen módon üzletelni tilos!
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Hardcore café
- sziku69: Szólánc.
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- BestBuy ruhás topik
- Battlefield 6
- Számtech boltosok memoárjai, azaz amikor kiborulunk...
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)


Nem tanácsot osztottam, isten ments. Ha nem tévedek kérdeztem most, hogy mit miért csinálsz. Azt meg nem csak én furcsállottam, hogy ennyi fehérjét nyomsz. Ennyi. Nem kell bepörögni, érdekelt, hogy mit hogyan csinálsz, és miért úgy. Nem kell mindjárt kötözködésre gondolni. Most ártatlan vagyok. 
kaja rendben van? tömegnövelőt tolsz? ülvepisálsz?


Próbálok minél kevesebbet költeni számomra fölöslegesnek ítélt dolgokra. Csak vitamin meg némi fehérje megy.

Még képre se áll oda senkinek, 3 méter távolságtartás kötelező tőle. Azért vannak közvetlenebb és híresebb színészek is.



nem olvasol versenyző beszámolókat? 20kg-kat kapnak vissza 1-2 nap alatt



