-
Fototrend
- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)
Új hozzászólás Aktív témák
-
S e t h
nagyúr
válasz
BÁ Nutrition
#183918
üzenetére
Ez vagy szenvedély, vagy ha csak dolog, akkor egy idő után kiég az ember.
Nála ez különösen fontos kérdés, mivel volt már hosszú időszakot felölelő padlózása és nem véletlen bizonygatja a videóban, hogy minden oké, megvan még az " eye of the tiger".
-
szőröscica
addikt
válasz
BÁ Nutrition
#183882
üzenetére
Hello! Reg lattalak. Gyursz meg?
-
aelod
veterán
válasz
BÁ Nutrition
#183882
üzenetére
Nézzük. Elvileg javították de ha szemfüles vagy fákbúkon van stream.
-
Flash Gordon
senior tag
válasz
BÁ Nutrition
#177765
üzenetére
OlympiaTV [link]
-
abrtom87
tag
válasz
BÁ Nutrition
#176373
üzenetére
Namat.
-
Dazsar
aktív tag
válasz
BÁ Nutrition
#175149
üzenetére
Én úgy szoktam csinálni, hogy egy adott súllyal kezdek, ha megy a 13 akkor növelek, addig amíg a 12 nél már úgy érzem hogy ment ment, de már éreztem a bukást, tehát a 13 még talán ment volna , de 14 már tuti nem.
(Ez rossz szokás)? -
Cs1csó
titán
válasz
BÁ Nutrition
#175150
üzenetére
Rajtam segített, plusz adott idokeret volt csak pihenésre amit mertünk tehát a beszéd ebbe belefért. Egyszer majdnem elájultam a lábtoló alatt akkor - is - jól jött az edzőtárs.
-
válasz
BÁ Nutrition
#175150
üzenetére
Egy barátomat elrángattam magammal reggelente, szocializálódni nagyon jó volt, de edzés szempontjából ~semmit nem ért.
Persze ha valakinek van ideje, akkor jó lehet valakivel edzeni, de amikor le kell darálni mindent max 1 óra alatt, akkor a pár perc beszélgetések nagyon gyorsan összeadódnak. -
Angel2014
addikt
válasz
BÁ Nutrition
#174871
üzenetére
Írtam korábban, hogy a szív nem kérdezi meg, hogy zsír, izom, vagy csont, vagy víz, ha izomtól több a súlyod ugyan úgy megvastagodhat a szív izma.
-
Qtya123
őstag
válasz
BÁ Nutrition
#174871
üzenetére
Erről a súlyról, koxról jut eszembe:
Az azért elég sűrűn elforduló hír, hogy XY testépítő meghalt vese, szív, agyvérzés és egyéb problémákban.
Ugyan nem nagyon követem jó ideje a strongman, erőemelő vonalakat, de nem rémlik, hogy ott ilyen sűrű hír lenne az, hogy hullanak el az emberek. Pedig ott aztán sokan 160+ kg-os súlyban élik az életüket.
-
válasz
BÁ Nutrition
#174811
üzenetére
Ha adminnak, topikgazdának szúrja a szemét legyen szíves törölni. Ha nem zavarja, engem sem. Nem a saját gondolatom, de aki eladta az életét kilóra a médiának azzal szemben ez a kis élcelődés szerintem belefér.
-
aleister
veterán
válasz
BÁ Nutrition
#174811
üzenetére
Nekem Berkivel egyébként nem volt bajom. Igaz tipikus egomán bunkó volt, de simán el tudom képzelni, hogy ez valamilyen kifelé mutatott álarc volt. Pár megmozdulásából nekem úgy jött le, hogy a közvetlen környezetével, akik előtt nem kellett a nagyfiút tenni, a barátaival oldottabban, normálisabban viselkedett.
Persze volt az esetében is némi adócsalás egy kis vészfékezés, szóval egyáltalán nem volt szent.Viszont nem lehet egy lapon említeni egy M.Richárd-féle, társadalomra veszélyes bűnözővel.
Igazából kicsit tán sajnálom is, pontosabban inkább szánom. Sokkal több lehetősége volt, mint pl nekem vagy szerintem itt sokan másoknak, mégsem élt vele. -
Deck
titán
válasz
BÁ Nutrition
#174796
üzenetére
Nem tudom lesz-e olcsóbb ár/érték arányú fehérje a MP helyett. Megértem, hogy drágítottak de akkor is fáj. Az összes többi cég terméke se olcsóbb szerintem, sose voltak azok.
-
Deck
titán
válasz
BÁ Nutrition
#174789
üzenetére
Az igen
Magyar oldalon 35k az 5kg-os. Emlékszem még anno 20k volt.
-
Dottorei
tag
válasz
BÁ Nutrition
#174149
üzenetére
bezony ferinéni akkoriban eléggé próbálkozott visszaélni a helyzetével
-
TomDeNemm
csendes tag
válasz
BÁ Nutrition
#174149
üzenetére
Családot akart Hammer, nem testépítő karriert. El is mondta, hogy őt az életben rengeteg dolog érdekli, az edzés egy eszköz volt számára a sikerhez és már így is sokkal izmosabb volt annál, mint amit szeretett volna, de a sikerhez ez vitte el és közvetve vagy közvetlenül a jó dolgokat az edzésnek köszönheti az életben. Ezzel valahogy én is így vagyok

-
TomDeNemm
csendes tag
válasz
BÁ Nutrition
#174144
üzenetére
emlékszem az egész sztorira, meg arra is, hogy Hammer mondta, h Jenő nem indult valamelyik versenyen, amire állítólag készült volna, mert "nem szóltak neki mikor lesz". azt várta elvileg, hogy meghívják vagy valami ilyesmi
-
Angel2014
addikt
válasz
BÁ Nutrition
#174111
üzenetére
Pont ez a lényege, most is ezt csinálom addig ameddig az ízületeket nem terhelem.
Azt akartam mondani ezzel a zsír raktáraihoz nyúl egyből így.
Kalória : PL kimegyek kaszálni a rétre
Megeszek 3 szem cseresznyét tudok csinálni 3 csapást utána a zsír raktárait égetem el.
Megeszek 50dkg szalonnát tudok csinálni 5000 csapást és utána a zsír raktárait égetem el.
Szóval mindig az adott bevitt kalóriát égeted el. Ha a kardió edzés előtt eszel akkor azt égeted.
Janaboy : Tudom de vannak olyan extrém esetek ahol muszáj ezt alkalmazni az elején. Ezt még a kórházakban is csinálják.
(#174097) Woodslave Baj hogy észhez tértem?
(#174098) bigmasterg Nem! Max 30-50g Ch megy naponta.
(#174095) tibcsi0407 és (#174104) Qtya123 Sajnos olyan betegségem lett, hogy muszáj lesz. Persze orvosi felügyelettel. Szerintem nem fog ártani.
-
Xelo
addikt
válasz
BÁ Nutrition
#173734
üzenetére
egy elhízott ember is élhet abban a tévhitben, hogy egészséges..
még kövérnek se kell lenni, egyszerűen nem úgy van az ember szervezete kialakítva hogy 200kilót cipeljen, akár kövér, akár extra izmos. -
aelod
veterán
válasz
BÁ Nutrition
#173167
üzenetére
Mindent is eszem most. 3500 Kcal környékén vagyok. Hétvégén van, hogy felmegy 3800-ra is attól függ
Rendkívül gyors a metabolizmusom így ezért kell ennyi. Amikor volt a covid zárlat akkor nem edzettem és akkor nem is figyeltem mit eszem, lement 10kiló fél év alatt. -
tibcsi0407
félisten
válasz
BÁ Nutrition
#173167
üzenetére
Hányezer kcal-t csipegetsz össze?
Én is 124 kg-ig mentem fel az újévi mérlegelésre, de már szépen kúsznak le a kilók. Mondjuk mire elérem a régi formám kb június lesz ebből. -
benfolds
őstag
válasz
BÁ Nutrition
#172666
üzenetére
arról a semmirekellőről egy egész jellemrajzot tudnék írni, aminek csak a kiindulópontja lenne férfiatlan, puhos teste, ami amúgy szerintem tökéletes kivetülése a lusta belsőnek.
-
Jumbozorz
senior tag
válasz
BÁ Nutrition
#172530
üzenetére
kalóriabázis
-
roti86
őstag
válasz
BÁ Nutrition
#172530
üzenetére
Kalóriabázis
-
kexksz
addikt
válasz
BÁ Nutrition
#172530
üzenetére
MyFitnessPal
-
aelod
veterán
válasz
BÁ Nutrition
#172504
üzenetére
Hát én úgy tudom, hogy 100grammjában 7g a fruktóz szóval kb. ja. Itt is a mérték a lényeg.
-
aleister
veterán
válasz
BÁ Nutrition
#172188
üzenetére
Nemnem. A sajt és tej csak vega, nem vegán.
-
aleister
veterán
válasz
BÁ Nutrition
#172186
üzenetére
Akkor eljött az idő, amikor nem a magyarok rendelnek Angliából, mert olcsóbb, hanem az angolok rendelnek Magyarországról.

Btw direkt választottál vegánt?Már most egy rakat honi webshop (nem tápkieg cégek) ellen megindult az eljárás a BF kapcsán, mert trükköztek.
-
aelod
veterán
válasz
BÁ Nutrition
#171889
üzenetére
Olyan kontextusban nincs ahogy a gyúrós közbeszéd használja. Az az ablak 24- vagy akár 48 órán át is nyitva lehet.
-
válasz
BÁ Nutrition
#171889
üzenetére
Brit tudósok?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
benfolds
őstag
válasz
BÁ Nutrition
#171889
üzenetére
hanem milyen edzésmunka mellett?
-
BÁ Nutrition
addikt
válasz
BÁ Nutrition
#171889
üzenetére
mod, nem neked ment
-
aelod
veterán
válasz
BÁ Nutrition
#171653
üzenetére
Így van mint a zsíroskennyérre a winstrol monohidrát
-
aleister
veterán
válasz
BÁ Nutrition
#171632
üzenetére
Puzsért ne is mondd! Pszichológiai eset az az alak.
-
aleister
veterán
válasz
BÁ Nutrition
#171423
üzenetére
" ergo meg akar azzal is kezdhetnel reggel h beversz egy csokit"
Azért ez így meredek.
-
aelod
veterán
válasz
BÁ Nutrition
#171422
üzenetére
No problem.
Így van. Reméljük nem szegi kedvét és még jobb lesz az Olimpiára. -
evitiguF
senior tag
válasz
BÁ Nutrition
#171417
üzenetére
Kb egy hónapja a Fogyjunk le topikban érdeklődtem, és így jöttem ezután ebbe a topikba, úgymond egy hónapos tapasztalattal. Közben a netet is böngésztem ez ügyben, próbáltam a sok (szak)ajánlás közül a lehető legjobbat kiválasztani.
F/72kg/172cm/34/office - ülő munka/edzés - inkább csak átmozgatás, ottoni HIIT videó, vagy Fitify app, de van súlyzó (egykezes/kétkezes) és szobabicikli is. Alvás változó - 6-7óra
Túlzásba nem szeretnék esni, mivel a helyzet sem kritikus, testzsír% - 23,8 és ezt szeretném lejjebb vinni.
Ahogy olvasgattam, ez ~70% étkezés és 30% edzésen múlik.
Ergo a mértéktelen "zabálásokat" felcserélem egészségesebb, és követett étkezésekkel, és ezekből is a teljes értékű ételekkel. (teljes kiörlésű szénhidrátforrások, olajos magvak, stb.)
Ergo ha van egy irány-makroérték, akkor ezekre odafigyelve próbálom meg összeállítani a napi/heti étrendemet. A változatosságot viszont szeretném megtartani, és nem ráállni a rizs+csirke/pulyka.
Ergo ugyanúgy megeszek mindent, csak előtte mérlegelem, hogy adott ételből jóval kevesebb kerülhet a tányérra, mint egy másikból.Ahogy olvastam, így fogyás fázisban fehérjebevitelből 2g/testtömegkilogramm az ajánlott. (72kg->144g)
Szénhidrátból pedig 3g, és ezt kell lefelé vinni, de 45% alá azért ne essen az összesített makroértékeknél, mert energia azért kell.Hogy ezt a fehérjeadagot tartani tudjam, ezért gondoltam valamilyen táplálékkiegészítőre, ami a napi bevitelhez hozzáadna, hogy könnyebben elérjem a célt (144g)
Itt a fehérjepor helyett kaptam inkább kollagénre ajánlatot, ehhez kérném ki a mellette/ellene véleményt.
Fehérjepor ellenérv - diszfunkciókat okoz - izomtúlfeszülés és blokkolás (nem az én véleményem, személyi edzőé - én meg nem értek hozzá, ezért kérdezek itt)
Helyette kollagént javasolt, ami az egészségre is pozitív hatással van.A zsírra pedig úgy értettem, hogy nehéz olyan reggeli/ebéd/vacsora találni, ami 42-56-35g fehérjét tartalmaz, de zsírban alatta marad 13-18-11g értékeknek és változatos is.
Lehet a ketonak utánaolvasok majd...
-
aelod
veterán
válasz
BÁ Nutrition
#171415
üzenetére
Nem f*s az. Itt egyszerűen mást kerestek mint a mit a Peti prezentált. Ha megnézed a szabad pózát abban sem nagyon volt klasszikus kitartott elem. Peti kétségtelenül itthon a legjobb genetika viszont valahol az ő fizikuma az open és a klasszik között van.
-
aelod
veterán
válasz
BÁ Nutrition
#171411
üzenetére
Pont, hogy nem. Nem volt épp classic pózolás. Valahol az open és a classic között volt. Logan nem véletlenül kapta a külön díjat.
-
aelod
veterán
válasz
BÁ Nutrition
#171404
üzenetére
Peti 174-5 centi max 91 kiló lehet.
Laci nem tudom milyen magas de 180 felett van valahol de legyen 188 akkor 109 kiló lehet. Ezzel csak azt mondom, hogy nem a súly a lényeg. Peti front bi. póza gyenge? Te mit nézel ember? Király Lacinak nagyon gyenge karjai vannak Petihez képest de amúgy is.
Brian Jones 5. helye érthetetlen számomra. Nagy és vizes volt. Peti ütötte. Egy 6. hely reálisabb érdem lett volna. Itt lehet jönni a szokásos magyar mentalitással, hogy ez is nagy szó, hogy kijutott stb. de lássuk be nem volt reális a pontozás. Hiába is írja a Béla a legújabb posztjában, hogy a bírói döntések mindig reálisak és csak az elfogult rajongó tábor ugat. Nézzünk csak vissza Kohári superbody helyezésére vagy most Ian 2. helyére az AC-on...
Arnoldról meg csak annyit, hogy végig fikázta a közvetítést. -
aelod
veterán
válasz
BÁ Nutrition
#171195
üzenetére
-
aelod
veterán
válasz
BÁ Nutrition
#169654
üzenetére
A totális pihenés sosem jó. Aktív pihenés kell, és amit marked is írt.
-
aelod
veterán
válasz
BÁ Nutrition
#169583
üzenetére
Nem sok köze van az elfogyasztott víz mennyiségéhez. Sokkal inkább az intenzitáshoz. Túledzés egyik szimptómája lehet az éjjeli verejtékezés.
Fórumtárs kérdésére válaszolva pedig: igen az edzést követően akár 72 óráig is fennállhat a zsírégetés (edzést követő oxigénfelvétel). A szervezet próbál visszaállni a kiinduló értékekre.
-
Apollo17hu
őstag
válasz
BÁ Nutrition
#169583
üzenetére
Inkább az ellenkezője. Sport közben sosem iszom. Lehet bármilyen meleg, inkább leöntöm a fejem vízzel. Nem is kívánom, nem szoktam szomjas lenni. Edzés utáni órákban pótolom, amit elvesztettem.
-
Biqci
aktív tag
válasz
BÁ Nutrition
#169279
üzenetére
Na igen, ezzel tisztában vagyok, anabolikus kapu stb. Csak egy ideje már nem követtem a legújabb tudományos értekezéseket és őszintén, nincs is időm bepótolni ezt a lemaradást. Csak azért érdeklődtem, hogy hátha történt valami a nagyvilágban, amiről lemaradtam. De amúgy teljesen igazad van, mivel mindenki más, nem lehet egy általános érvényű szabályt felállítani.
Eddig amúgy tettem szénhidrátot a turmixba, de épp elfogyott, onnan jött a gondolat, hogy rendeljek egyáltalán, vagy inkább ne. De valószínűleg rendelek, mert csak kell valami bele, főleg úgy, hogy nem olyan fanatikusan tolom a diétát, mint mondjuk 10 évvel ezelőtt, nem akarok én már bajnok lenni
Komolyabb edzésről pedig annyit, hogy egyenlőre itthon edzek, mivel nálunk még zárva minden és egyenlőre kilátásban sincs a nyitás. De ettől függetlenül, amennyire lehet kiadok magamból mindent az alatt a másfél óra alatt. Tehát ezek szerint indokolt a turmix felturbósítása... -
aelod
veterán
válasz
BÁ Nutrition
#168996
üzenetére
Összetett gyakorlatokkal is lehet kerülni a túlzott mértékű volument. A lényeg a fokozatosság.
-
Madwe
nagyúr
válasz
BÁ Nutrition
#168208
üzenetére
A motiváció, hangulat stb az nehéz kérdés otthon nagyon. Viszont most h rákényszerült az ember s limitáltabb az eszközkészlete rengeteg új mozgást tud így megtanulni, saját testes stb.
az utolsó mondatát én úgy értelmeztem h megtanul otthon sokkal jobb minőségben edzeni - az otthoni lehetőségekhez képest. Azért teremben sokkal jobb minőségben lehet edzeni
viszont sok új gyakorlatot lehet addig felvenni a készlettárba. -
diegho
nagyúr
válasz
BÁ Nutrition
#167611
üzenetére
Már abszolút nem kényszeres, egyszerűen megszoktam már, hogy ennyit iszok, viszont 44kg fogyás után sem lóg úgy a bőröm, mint másnak 20 után.
-
tibcsi0407
félisten
válasz
BÁ Nutrition
#167326
üzenetére
Nálam Ramy a befutó.
-
aelod
veterán
válasz
BÁ Nutrition
#167326
üzenetére
Phil egyértelműen rosszabb mint korábban. 41 éves 7 cím után már csak lejjebb van neki. Nálam nincs a top 3ban. Egyetlen ember tudott győzni hosszabb kihagyás után ismét (és az is elég ellentmondásos volt) az Arnold. Azóta soha senki. Címet visszavenni pedig ismételten csak egy ember tudott és az Cutler volt a legendás (quad stomp)
Ramy élete formályában van és a kondíció is nagyon rendben van. Jót tett neki Dennis James. Oldalról és szemből dominálja a mezőnyt. Hadi jó mint mindig. Brandon lába még mindig gyenge de mivel címvédő ezért nagyon meg kell verni ahhoz, hogy új cím tulajdonos legyen valaki. Phil szemből és hátulról sem domináns. Mintha tömegben is kisebb lenne mint szokott. A közép része még mindig borzalmas főleg amikor nem figyel rá akkor látszik nagyon. Nálam Ramy, Brandon és Hadi a top 3. Brandon is csak azért mert címvédő. Bonac tömzsi és nem adja ki az x tape. Akim üde színfolt az első kihívásban. Dex utolsó versenyén 51 évesen is hozott egy vállalható fazont. Viszont nagyon nagy kár, hogy Flexatron nem indulhat (többé?). Flex Lewis is érdekes lehetett volna a nagyok között. Mindenesetre ez csak a prejudging volt. Volt már rá példa, hogy valaki rontott és megint más javult másnapra. -
myckey
veterán
válasz
BÁ Nutrition
#167326
üzenetére
Eszemben sem volt....
De figyelve az összevetést Mr Olympia Open (2020) - Prejudging -
Én sztm Ramy lesz a befutó.Viszont Brandon későbbiekben jó lehet, ő nagy kedvencem, régóta követem, jó pár éve.
Alsótestre kell még, és patent ! -
Elektrosokk
veterán
válasz
BÁ Nutrition
#167310
üzenetére
neem, svájc.
-
válasz
BÁ Nutrition
#167051
üzenetére
Szerintem sem érdemes túl sokáig ezzel szétkúrnia magát. Ha volt esze, már félretett elég pénzt, meg elkezdett építeni mást pl. a Freezer brand-et, amiből pénzt fog szerezni később.
-
Tamoo
nagyúr
válasz
BÁ Nutrition
#167040
üzenetére
Peti azt is mondta, hogy nem lesz Pro. Majd kiderül, gondolom függ az eredményektől is.
-
aelod
veterán
válasz
BÁ Nutrition
#167013
üzenetére
Igen. 212-höz nem elég húsgolyó. Lásd Kökény Béci. Érdekes lesz látni a Petit és a Lacit az olimpián 🧐
-
Angel2014
addikt
válasz
BÁ Nutrition
#167003
üzenetére
Nem minden esetben...most is írja FB-én,hogy a 2022 es idényre kezdi a kajálást szóval most is felmegy 120kg ig.
Eddig háromszor voltam Super Body-n
2014. Mikor 6 nap alatt mentem le 96 kg-os felvizesedett formáról 82.7 kg-ra. Ha hallgatok Vida Zoltánra akkor is, akkor OPEN-be tudok menni. Abban az évben nem volt olyan horror GP. mezőny, mint idén. Így 5. tudtam lenni.
2016. Itt már 1 éve egyedül csináltam...ami látszik is. Rakás szar lettem, de EGOm az volt sajnos...sajnos.....helyezést nem értem el.
És végül 2020 mikor mertem szembe menni Önmagammal és minden EGOs szarságommal. Az eredmény? Életem formája Zoli mellett.
Nevettek rajtam, jogosan. Már megszokták sokak, hogy Deákon nevetni fogunk. Idén már ez nem lett. Kicsit fura helyzet. Tudom jól, hogy 10 év hülyeséget 1 sikeres szezonnal nem tudtam kijavítani és még most lehet nem lesz szponzor se. De 2022-ben is újra mindenhol maxot tudok vinni, akkor mindenkiben másként fogok festeni. Mindent beleadok 2022-es készülésig is. Hétvégétől szinte 100% tiszta kajám lesz. Addig eszek naponta kicsit még abból amiket szeretek, de 2 hétnél tovább nem csinálom, mert felesleges zsírt nem akarok felszedni.
Hétvégén kezdem kajálásba a 2022-es ŐSZI SZEZONRA a készülésem. A tervem Vida Zoltánnal még nem beszéltük át így csak a kaját tudom hogy kell csinálnom.
2021-ben hitel törlesztés, jogsi lerakás...egy teljesebb élet kialakítása lesz a cél. De erre kell meglátásom szerint 1.5 év, mert nagyon elszigetelt életet éltem eddig.
2022. tavasz is kelleni fog az életem teljessé alakításához.
Tervek, célok. Így élj. Valamit valamiért. Versenyzés félre téve, hogy más is épülhessen végre az életembe. Minden más vonalat építek most....mert idén elhittem újra, hogy van értelme...🙏🙏🙈🙈😊😊Jelenlegi forma, 8 nappal Super Body után 90-91 kg.
Verseny óta csak 1 edzésem volt kedden a korlátozások előtt.
Azóta semmi. Kaja szinte teljes rendbe volt, figyeltek rám😶😶🙏🙏
Ma viszont újra edzés. Itthon.
Nem megyek be én se a GYM-be. Én is végig küzdöm a vendégkörrel az egészet. Nem különcködöm.
Amit tudok beleadok itthon és utcai edzésekkel. Mert nem adom fel. Nem adhatjuk fel!
Minden ötletem írom, osztom itt facen majd. Mint most is.
Tervem.
Hétfő: utcán húzodzckodás játszótéren vagy utcai GYM-en szélesen ill. Szűken is 10-10 körben ahogy megy. 20 sorozat lesz. Amit csimpaszkodós lábemelésekkel fűszerezek végig.
Kedd: Bicepsz,Tricepsz,Has. A 1kezes súlyokkal sok gyakorlat kivitelezhető. Gumiszallaggal pedig a csigás letolást birom fókuszáltan csinálni. Mivel korlátozott a gyakoratok száma így Bic-Tric szuperszett lesz mindig és 4 helyett 8-10 sorozat lesz.
Szerda: Láb.
Guggolni birok 1kezessel ha kreativ vagyok nyakba téve is.
Kitörések
Merevlábas felhúzás
Hason fekve talpakkal összefogva a súlyzó combhajlító
Gumiszallaggal combfeszítő ülve.
Vádlizni pedig lépcsőházba pipiskedve séta felfele a 4. emeletre ami a hajlítót és farizmot is húzza.
Kítörésbe lépcsőn súlyt fogva fel a 4.-re
És ez csak 1 része.
Csütörtök: Mell-Hát
Mellre még gondolkodom miként tudok 30 ill 45 fokot állítani.
Gumiszallaggal keresztcsiga felé mozgások.
Földön fekve 1kezes nyomások szélesen ill. szűken.
De még lesz ötletem.
Hátra fűsrészelés,evezések 1kezessel különböző fogásokban.
Seprű nyél a sarokba a másik végére súlyok és döntött törzsű evezés úgyis.
És Vasárnap Váll ami ma lesz. Erről edzés után írok ma.
Megtanultam idén hogy kell kis súlyokkal csinálni hatásosan🙏🙏
Ma szétdurramtom a Vállaim😎😎💪💪90 kg kereken. 1 edzésem volt a héten.
Tegnap 92 kg voltam.
Magyarán tisztul a forma vissza. Ha lennének edzések, akkor ennyi víz nem jön fel. Ha nagyon zabáltam volna, akkor viszont 100 kg lennék kb....de figyeltem,figyelek. Vagyis figyelnek🙄🙄🙃🙃
Hétfőn megyek kocogni, meg otthoni súlyzózás full body lesz.
Onnantól megy ki a víz ami nem kell.💪💪 GYM nélkül is küzdünk🙏 -
aelod
veterán
válasz
BÁ Nutrition
#167004
üzenetére
Igen.
-
Dicker
őstag
válasz
BÁ Nutrition
#166829
üzenetére
Az remek... Nem tudják, hogy ott nem terjed, meg focimeccsen se? Legjobb átállsz valami tesizésre, mint a crossfit.

Én gondoltam felnézek közétek régen jártam itt, úgyis most van időm betegszabadság alatt , de már jönnek vissza az ízek, kezd sz*r lenni megint a párolt csirke, eddig meg sose volt ilyen jó. Meg is dicsértem az asszonyt mindennap, hogy sosem volt ilyen finom, még reggelire is azt ettem.

Hányszor lehet elkapni ezt a devlát? Mert legközelebb diétás időszakba tervezem be, ha jön még. Egy jó gyúrós minden vegyületet be tud illeszteni az étrendjébe. 💪
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
whitezo88
nagyúr
válasz
BÁ Nutrition
#166829
üzenetére
Ahova jarok X kerben csak pár hétig volt zárva tavasszal (jav.). Szoktunk beszélgetni, senki se beteg vagy ismer aki az. Nem tudom mitől függhet ez. Rendszeres taki van de nyilván nem maszkban edzünk.
-
Angel2014
addikt
válasz
BÁ Nutrition
#166812
üzenetére
Őt nem ismered? [link] egyházban lakok vele.
-
Angel2014
addikt
válasz
BÁ Nutrition
#166812
üzenetére
Itt a szövődmények a veszélyesek.
Érrendszer, és a szív.
A semmiből fellépő extrém fáradság.
Minimális terhelésre pl kimész a wc re szakad rólad a víz.
A vérnyomás ingadozás ...egyik pillanatban 110 a másikban 180 .
A semmiből jövő extrém fejfájások reggelente.
Végtagfájdalmak.
stb..stb..stb..Ungvári Miklós cselgáncsozó olimpikon is elkapta és ugyan ezeket a tüneteket produkálja a Covid előtt és után is. Ungvári Miklós
„Néhány nappal ezelőtt, az egyik edzés után elfogott a rosszullét – nyilatkozta Ungvári Miklós. – Kivert a víz, pár napig elesettnek, gyengének éreztem magam. Az első vírusteszt nem sikerült, hogy miért, azt nem indokolták meg, a második már igen, de annak meg azért nem örültem, mert pozitív lett az eredménye.”
A ceglédi judóst hatósági karanténra kötelezték, azóta is otthon pihen, semmiféle testmozgás nem engedélyezett számára. „Még szeretett lovaimhoz sem látogathatok ki. Gyógyszert nem írtak fel, de fájnak az ízületeim. A jövő héten be kell látogatnom Ceglédről a budapesti Sportkórházba, számos vizsgálat, így kardiológiai is vár rám, hiszen a vírus esetleges szövődményei is veszélyesek lehetnek” – teszi hozzá.
Sportorvosi engedélyét bevonták, és mivel a betegségből való felépülését követően négy-hat hétre teljes nyugalmat írnak elő, kétségei vannak azzal kapcsolatban, hogy az október 23-án kezdődő budapesti Grand Slam-versenyen indulhat-e.
De egy sima antibiotikum kúra után sem szabad edzeni 2-3 hétig.
-
válasz
BÁ Nutrition
#166599
üzenetére
Ezt ide akartad?

-
Ed3r_X_
nagyúr
válasz
BÁ Nutrition
#166556
üzenetére
Ezen a képen több izom van, mint amit valaha a teremben láttam
Molnár Peti igen masszív
-
Apollyon
Korrektor
válasz
BÁ Nutrition
#166556
üzenetére
Lol, meg se nyílt a kép, azt rájöttem mert #fb...
Közben már látom.. zseniális, ahogy a filterezés a rossz tömörítés milyen jól összefogva szétmossa a képet, hogy véletlenül se lehessen kivenni a tartalmát. :D
Btw, gondolom már el lett használva az előző lány, mennie kellett... :D -
goodboy007
senior tag
válasz
BÁ Nutrition
#166556
üzenetére
B+ és milyen ocsmány.

Pedig nem rég született gyerekük Diával.
-
Zomb€€
őstag
válasz
BÁ Nutrition
#166351
üzenetére
Írj privit Bá.
-
SchumiBácsi
őstag
válasz
BÁ Nutrition
#165280
üzenetére
Ez igaz, de amit mutattam 100% hazai, elvileg. Kizárt hogy ezt nyugaton legyártsák, ha a kevésbé bonyolult rudakat, mindenhol gyártják csak Európába nem. Mondom, van Egyiptomi és USA rúd/fogantyúm-súlyzóm is.
A szóban forgó gép, képek alapján ugyanaz a konstrukció mint volt, azaz ha azt akarod hogy 10évig ne legyen különösebb baja akkor minél hamarabb rá kell dolgozni, különben szét megy. Elsősorban a padot kell erősíteni, mert gyenge. Lehet bírná, de mi van ha nem. Na mind1 nem sajnálom én senkitől a pénzt, de az azért elvárható lenne hogy nem csak ezen hanem bármilyen másik gépen ha nem változik 10év alatt semmi, ergo semminemű újratervezés nincs, akkor ne úgy emelkedjen az ára mint a SpaceX az űrbe.
Mellékállásban csináltam én is magamnak egy nem vegytiszta erőkeretet, de van rajta húzódzkodó tolódzkodó, és fekvenyomó rész, meg egy olyan addon amin vádlizni is lehet. Talán 100K körüli az anyagigénye, ami azért nem biztos mert sok részt itthon kidobott lemezekből/anyagból meg arra alkalmas hulladékból csináltam meg és nem is mindent a terv szerint. De ha egy gyár zsinórban gyártja ugyanazt akkor ez biztos olcsóbb anyagköltség, mert tömegben gyárt ráadásul gyorsabb is mert nincs improvizálás, csak gyártani kell. Magyarra fordítva a dolgot ha én összeadva 2hétig csináltam, amibe benne van hulladékból kiszedett vasak feldolgozása, festés, meg az összes munkafolyamat, azt egy gyár zsinórüzemben célgépekkel sztem fél nap alatt legyártja. Ezek a gyártógépek persze lehetnek drágábbak, ebbe már nem látni bele.
-
Angel2014
addikt
válasz
BÁ Nutrition
#165164
üzenetére
Na erre mit mondasz? [link]
Tavaly még eb ezüstérmes együtt megyünk balatonra stb stb..
a vírus miatt leállt az edzés,és mostanában kezdték nagyobb intenzítással és ugyan ezt kérdeztem tőled , hogy 50 évesen hogy kezdjem el . neki jó volt a szíve rendszeresen ellenőrizve mégis az vitte el . Fehér Miklós focista? Kolonics csepeli kenus? Szóval nem is kell rossz szív egy ilyen tragédiához.
De azért csak gúnyolódjatok csak.

-
medica
senior tag
válasz
BÁ Nutrition
#165164
üzenetére
a szívprobléma nem jött át eddig a kettőből...
-
Jim-X
őstag
válasz
BÁ Nutrition
#165164
üzenetére
-
medica
senior tag
válasz
BÁ Nutrition
#165126
üzenetére
szívproblémái is vannak?
-
headhunter
addikt
válasz
BÁ Nutrition
#165133
üzenetére
Nem.
-
Angel2014
addikt
válasz
BÁ Nutrition
#165091
üzenetére
Itt nyilatkozott Kövér Georgina mi okozta Czibók Laci Halálát...
Jóval rosszabb volt az egészségi állapota, mint amiről én tudtam, nem is agyvérzésben ment el, hanem a keringése nem bírta. (…) Szívének bal fele megnagyobbodott, már csak 25 százalékon működött” – vallotta be barátnője. A folyamatosan mély altatásban tartott, egykori ÉNB-sztár szívritmus zavarral született, amit egész életében kezeltek, egyszer újra is indították a szívét.
Mellé ment gondolom a súlyzós edzés is és a tesztoszteron is gondolom..
Nálam ugyan ez a probléma .
71 éves nagybátyámnak 7%-os szívműködéssel gyereke született egy 28 éves nőtől. mondjuk neki 2 pacemaker volt beültetve , már nem él elvitte a szíve de sokat segített rajta hosszú évekig a pacemaker ezt nem értem miért nem csinálta meg Czibók Laci is ...
-
Angel2014
addikt
válasz
BÁ Nutrition
#165091
üzenetére
Ezt nem trollkodásnak szántan ellenben a te hozzászólásod az lett...
A kezdést akartam kérdezni és annak az intenzítását..
Szív miat pl a CK emelkedést amit az izomláz is ki fog váltani.
Menjen e kardió egyből stb stb..
Itt volt szegény gesztesi ott volt az életvitele a sok stressz az egész napos munka a rohangálás , mellette elkezdte az edzést a meccában hirtelen fogyott is sokat és sajnos edzés után elment..ami lehet pont az edzés is okozott.
Ilyenkor az edző csinál e felmérést az terhelhető állapotodról ? Kérdezi e a napi életviteledet és étkezésed az edzés előtt?
Szóval akkor te azt mondod csináltassak egy terheléses EKG -ét és kérjem ki a kardiológus véleményét?
-
AsakuraDave
őstag
válasz
BÁ Nutrition
#162306
üzenetére
Ahoz kellhet gyomor ahoz a pasihoz
Bár a nő se nagy eresztés azon az 1 képen kívül
-
aelod
veterán
válasz
BÁ Nutrition
#162262
üzenetére
Igen, volt eladták 😆
-
Radnix
senior tag
válasz
BÁ Nutrition
#161901
üzenetére
Nagyon király az a sorozat, nézzétek!
Azért mire felvették a 8 részt, alaposan berekedhetett a csávó.
-
válasz
BÁ Nutrition
#161901
üzenetére
The Witcher - voice comparison Henry Cavill and Doug Cockle
(#161903) aelod
Többivel kapcsolatban nem volt az a benyomásom, hogy sík hülyék. Lehet, hogy ripacs meg pöcs a többi is, sőt, biztos. Nagy egojuk van a kritikát nehezen tűrik, arrogánsak, beképzeltek, de Cedric-kel kapcsolatban még az a benyomásom is volt, hogy full ostoba. Adja az interjút, nézel az arcába és a sötétséget látod. -
aelod
veterán
válasz
BÁ Nutrition
#161673
üzenetére
Szőke a Sima Viki volt.
-
rwin5
őstag
válasz
BÁ Nutrition
#161673
üzenetére
Szőkéről nem tudok, vele volt együtt jó ideig
-
Angel2014
addikt
válasz
BÁ Nutrition
#161580
üzenetére

-
BÁ Nutrition
addikt
válasz
BÁ Nutrition
#161579
üzenetére
Faxbuk alapjan 58 lesz. Szal csepeli 70
-
t256
őstag
válasz
BÁ Nutrition
#161533
üzenetére
Érthető. Ki tudja honnan származik a "táplálék kiegészítő" amit szereztek.
Elkerülhetetlen, hogy valaki a helyszínen fogyassza el. Mi van, ha ott a teremben történik valami.
Elég szigorú a mester, ha ezért akár Európa és Világbajnokokat is simán kitilt a terméből és nem foglalkozik vele többet.
Vagy csak nem szereti a konkurenciát.Én még szerencsére nem láttam ilyen műveletet élőben.
Illetve egyszer nagyon régen egy azóta bezárt VII. kerületi konditeremben láttam az öltözőben egy üres Naposimos dobozt.
-
Angel2014
addikt
válasz
BÁ Nutrition
#161535
üzenetére
PL: [link] és ez is a vida régi terme.
-
Angel2014
addikt
válasz
BÁ Nutrition
#161533
üzenetére
Ja és csepeliek ütötték szét. Utána meg átment a meccába ha egyről beszélünk.
De én már arra gondolok mástól veszik a cuccot és megsértődik érte vagy nem tudja teríteni a sajátját.
-
Tamoo
nagyúr
válasz
BÁ Nutrition
#161406
üzenetére
De, most is, csak minden nagybetűsnek átírták a neve alatt egységesen moderátorra.
-
benfolds
őstag
válasz
BÁ Nutrition
#160963
üzenetére
amúgy simán adnám én is a stadionokra meg sportra költött lóvét, ha nem élsportra, főleg nem szar focibajnokságban játszó, agyon fizetett külföldi játékosokra, hanem közjólétet szolgáló tömegsportra, gyerekek ingyenes sportolási lehetőségére költenék. nem arra van szükség, hogy egy nagyon szűk élsportoló réteg döntögesse a világrekordokat, meg hozza az olimpiai aranyakat, hadd dagadjon a honfi kebel, hanem, hogy a tömegek többet sportoljanak jó körülmények között, a gyerekek kosarazzanak, focizzanak, hokizzanak akár ingyen. újítsák fel az iskolai tornatermeket, legyen minden megyében 2-3 jégcsarnok, ahol tesióra keretében játszhatnak a gyerekek, 30 km-enként uszoda ugyanilyen célból stb. erre nem sajnálnám a pénzt.
-
lacos001
senior tag
válasz
BÁ Nutrition
#160596
üzenetére
Akár pénzbeli, akár más jellegű (minden téren) megéri ide jönni igen. Sokan csak a lovét nézik, de nàlunk sem az volt az elsődleges. Sokan utáltak/utálnak ott élni. Sokan maradnak ennek ellenére...
Tetszik mikor mondják, hogy itt sincs kolbászból a kerités. Hányingerem lesz ettől a sz@r dumától mikor meghallom. (hála istennek elég kevés magyar szót hallunk itt-ott) Egy dolog miatt nem lehet kolbászból a kerítés. Mégpedig azért, mert az az igazi kolbász itt nincsen.
Semmi más oka nincsen. -
Lacy6
senior tag
válasz
BÁ Nutrition
#160596
üzenetére
Igen, vagy itthon kell jól fizető szakmát választani és abban is profinak kell lenni. De sokan nem is képzik magukat, nem is tesznek egy lépést se abba az irányba hogy jobb legyen nekik, és közbe meg siránkoznak.
A kormánytól várják, hogy elérjék a nyugati életszínvonalat.
Bérekbe minimális a különbség hogy ki van kormányon, de sok embert behülyítettek a bérunióval. -
Jim-X
őstag
válasz
BÁ Nutrition
#160010
üzenetére
Egyetertek. Sajnos nagyon sokat ront az esztetikan ha szakadt a bicepsz... Amikor edzett meg volt egy-ket kep role, meg jobbnak tunt. De aztan fent a szinpadon nagyon durvan kijottek a kulonbsegek... Brutalis, hogy a 212fontba micsoda masszakat kepesek belepakolni egyesek...
Tisztelem, meg minden, de ezen az olympian nem igazan volt eselye labdaba rugni a kepek alapjan
-
johniee
senior tag
válasz
BÁ Nutrition
#159843
üzenetére
Jah, angolosította magát.
A felesége neve Rivers -
BÁ Nutrition
addikt
válasz
BÁ Nutrition
#159818
üzenetére
-
Jim-X
őstag
válasz
BÁ Nutrition
#159808
üzenetére
Igen azt latom, hogy alapbol elegge rovid a bicepsze, de a jobboldali nekem akkor is furcsa volt...
A f@szbukon azt irtak a 4. kihivasban volt benne...de a hivatalos oldalon en egyikben sem lattam...
-
Woodslave
félisten
válasz
BÁ Nutrition
#159799
üzenetére
Kalman Szalak igy gugli nélkül. De ő már gyerekként usás volt
-
aelod
veterán
válasz
BÁ Nutrition
#159605
üzenetére
Ahhoz képest alig szerepel már neki valaki a nagyobb nevek közül a bbtv-ben...
-
Apollyon
Korrektor
válasz
BÁ Nutrition
#159522
üzenetére
Azért nyersen elég tré íze van.
Én általában megpárolom és rakok bele némi fokhagymát ízesítésként, meg kevés sót. Így már frankó és magában is lehet tolni.
Új hozzászólás Aktív témák
A topicban érdekeltségi körbe tartozó (tulajdonos, munkavállaló, stb.) boltot reklámozni, bármilyen módon üzletelni tilos!
- DJI AVATA drón akkumulátor szett - 3db
- DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo (2 akku) RC Pro - drón szett újszerű állapotban
- DJI AVATA 2 Fly More Combo drón - 1 akku, Goggles N3 szemüveg
- DJI Mini 4 pro - Fly More Combo - RC2 drón szett - 500m magasság, C1, Care Refresh, PL Filter
- DJI Mini 4 pro - Fly More Combo - RC2 drón szett - 500m magasság, C1, kevés repülés
- HP Dell, Lenovo, Fujitsu, üzleti kategóriás notebook kiárusítás
- Számlás,garanciás SSD-k! Kèszletről!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue - 1 ÉV GARANCIA, Kártyafüggetlen, 100% Akkumulátor,MS3409
- Telefon felváráslás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 Pro Max 256GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3268, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

még kövérnek se kell lenni, egyszerűen nem úgy van az ember szervezete kialakítva hogy 200kilót cipeljen, akár kövér, akár extra izmos.
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)



